Armored Aces – když se z vašeho mobilu stane zbraň

Publikoval 18. 05. 2014 - 4:25pm : admin
RATING
  • Ovládání
  • Grafika
  • Zábava

V době hitů World of Tanks, či World of Warplanes není divu, že se na světě objevila hra podobného ražení na mobilní platformy Android, nesoucí název Armored Aces. Prožijte vzrušující tankové bitvy na otevřeném bojišti, drťte své nepřátele a staňte se hrdinou vašeho tankového praporu. Tahle hra mě zaujala svou realističností a grafikou propracovanou do nejmenšího detailu. A v neposlední řadě i svým příběhem, u téhle hry se člověk nenudí.

 

http://www.youtube.com/watch?v=zV-y9P_xNLY&width=640&height=507&centervid=1&autohide=2

 

Připravit, pozor, pal

Armored Aces je MMO hra, což znamená, že nebojujete proti protivníkům řízeným počítačem, nýbrž proti tankům řízenými skutečnými lidmi. Z toho vyplývá nutnost být při hraní připojen k internetu. Při prvním spuštění si zvolíte své hrací jméno a vyberete jeden ze tří tanků. Na výběr máte tanky třech mocností, sovětský, německý, či americký. Po nasbírání zkušenostních bodů se vám vždy odemkne vyšší model. Každý tank si díky mincím, které dostáváte za bitvy, můžete vylepšit. Vylepšení se týká síly munice, ochrany pancířem, rychlosti, míření a kadence střelby. Základem pro úspěch jsou první dvě vylepšení, tedy síla munice a pancéřování. Ostatní vlastnosti doporučuji vylepšovat až posléze.

AC VI

 

Hra se ovládá celkem bez problémů, chce to zkrátka cvik. Defaultně je nastaveno ovládání pomocí tažení prstu po obrazovce, zvolit si můžete ale i joystick. Osobně mě víc vyhovuje první možnost. Tedy, levou rukou volíte směr a to tažením palce nahoru, dolů a do stran, pravou rukou otáčíte hlavní. Někdy je to však matoucí, když zatočíte, musíte zároveň dorovnat i hlaveň. Střelbu zahájíte poklepem na displey, v nastavení lze navolit tlačítko střelby. Míření na větší vzdálenosti je řešeno zaměřovačem na pravém okraji obrazovky. Po zmáčknutí ikonky se zaměřovač aktivuje. Jeho kurzor musíte dostat na soupeřův tank, že jste uspěli poznáte tak, že tank zčervená. Poté můžete pálit.

AC V

Armored Aces řadím jako nadprůměrné hry, ale je zde velký prostor pro její vylepšení, čímž by jistě přitáhla daleko větší masy tankistů. Ale jelikož je ke stažení zdarma, tvůrcům to odpustím. Možná se dočkáme její aktualizace, která přinese další vylepšení, nebo dokonce i herní módy. Klidně bych si i připlatil, tahle hra za to stojí.

[pb-app-box pname=’com.blitzkriegmmo.game‘ name=’Armored Aces – 3D Tanks Online‘ theme=’light‘ lang=’en‘]