CG Transit

Publikoval 6. 02. 2013 - 10:18am : admin

Další užitečnou aplikací, kterou snad ocení každý kdo se nespoléhá jen na své auto, je CG Transit od společnosti Circlegate. Ve velké konkurenci mobilních jízdních řádů se řadí mezi absolutní špičku. S aplikací CG Transit můžete odstranit záložku jízdních řádů ze svého PC. CG Transit je jediná aplikace, která nepotřebuje k vyhledávání spojení připojení k internetu, vše probíhá offline, což jistě ocení ti z vás, kteří nemají předplacený žádný datový tarif.

Připojení k internetu budete potřebovat jen při aktualizaci a to zvládnete až budete v dosahu bezplatné wifi sitě.

CG Transit umožňuje vyhledávání dopravních spojení v jízdních řádech České republiky a na Slovensku. Aplikace legálně používá oficiální data jízdních řádů z portálu IDOS, jemuž se svojí funkčností podobá, je ale plně přizpůsobena možnostem platformy Android. Vyhledávání dopravních spojení probíhá kompletně offline, takže není nutný žádný datový tarif.

cgtransit I cgtransit II cgtransit III

Aplikace CG Transit je svojí jednoduchostí vhodná pro začínající uživatele, na druhé straně ale umožňuje zkušenějším uživatelům upravovat různá pokročilá nastavení a tím aplikaci maximálně přizpůsobit vlastním potřebám.

Stránky vývojáře: Circlegate

Velikost souboru: 2.2 Mb

[button link=“https://play.google.com/store/apps/details?id=com.circlegate.tt.transit.android&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5jaXJjbGVnYXRlLnR0LnRyYW5zaXQuYW5kcm9pZCJd“ color=“#008000″ size=“2″ style=“2″ dark=“0″ radius=“5″ target=“blank“]Stáhnout z GooglePlay[/button]

[button link=“http://ulozto.cz/xW63hJX/cg-transit-1-2-0-8-apk“ color=“#008000″ size=“2″ style=“2″ dark=“0″ radius=“5″ target=“blank“]Stáhnout do PC[/button]

1 Comment so far. Feel free to join this conversation.

Leave A Response