José’s Revenge – nezbedná fazole na kuchyňské lince

Publikoval 5. 03. 2014 - 11:16am : admin
RATING
  • Ovládání
  • Grafika
  • Zábava

Jednu hru, která se odehrávala na kuchyňském stole, jsme tu již měli. Dnes vám přinášíme další, ikdyž trochu skromnější. José’s Revenge je spíše hra určená k oddychu, nečekejte vzrušující akce, při kterých se vám bude tajit dech. Ale na druhou stranu ji ocení ti, kteří od hry očekávají jednoduchost a mírně komický styl. Ke zkrácení volné chvilky naprosto ideální, viděl bych to na hraní při cestě v MHD, nebo při čekání na úřadech.

Jose II

Nezbedná fazole

Zapadlá fazolka se ráno probudí na kuchyňském stole a tím začíná její náročný den. Do chvíle, než si ji všimne kuchař má den celkem pohodový, pak pro ni však začíná souboj o holý život. Začíná tak zběsilý úprk po kuchyni, kde se José musí vyhýbat nástrahám, které na něj v kuchyni. Jsou to zejména různé rozlité tekutiny, popelníky, pípy, padající nože a sekáčky a mnoho dalšího. To vše musí José přeskočit, či se po tom sklouznout, aby unikl k blížící se ruce kuchaře.

José’s Revenge je 2,5 D skákačka, kde krom vyhýbání se různým předmětům sbíráte i volně pohozené peníze. Ovládání je jednoduché, v pravém dolním rohu je umístěno tlačítko na skákání (stisknete 2x, José udělá salto), hned vedle něj tlačítko na skluz. Tlačítka uprostřed slouží k zastavení, resp. zbrždění kuchařovy ruky.

Jose I

José Revenge

Hra je na Google Play k dispozici zdarma a neobsahuje žádné skryté mikrotransakce a reklamy. Na to, že ji autoři vytvářejí „na koleni“ snese velmi vysoké hodnocení. Graficky působí přívětivě a roztomile. Instalační soubor o velikosti 32 MB máte stažen coby dup.

[pb-app-box pname=’com.lostreptile.chosesrevenge‘ name=’José’s Revenge‘ theme=’light‘ lang=’en‘]