Milujete hry nebo zajímavé aplikace?

Publikoval 11. 03. 2014 - 10:08am : admin

Snad každý má dnes chytrý telefon. To samozřejmě znamená, že rozhodně využívá řadu aplikací a her, které jsou k dispozici. A zatímco některé z nich má stažených a nainstalovaných pouze pár uživatelů, jsou i takové, které lidé doslova milují. A jednou z takových je i oblíbený Pou. A pokud jste o této hře ještě neslyšeli, potom máte rozhodně výrazné mezery. Jedná se o domácího mazlíčka, který je však ve vašem telefonu, a je nutné se o něho starat – a to stejně jako o toho reálného. Tedy krmit ho, hrát si s ním a provádět další řadu činností. A jedině tak bude spokojený.

Oblíbený Pou však není jedinou možností

A pokud tuto hru máte, což je vzhledem k její úspěšnosti poměrně pravděpodobné, potom zcela jistě hledáte i další možnosti zábavy, které by vás zaručeně nadchli. A pokud ano, potom je jednou z takových her také Hill Climb Racing. Zde máte k dispozici jednoduché auto, a vaším úkolem je zdolat kopcovitou trať. A že se to zdá jednoduché? No, přesvědčte se o tom sami. A pokud postoupíte do dalších úrovní, můžete dát sbohem autu, a vyzkoušet třeba motorku.

Hill Climb Racing milují lidé po celém světě

A právě díky své jednoduchosti, ale poměrně zajímavé náročnosti je tato hra stále oblíbenější, a to doslova po celém světě. A pokud tedy ještě ve vašem telefonu není, máte co napravovat.

Něco praktického? Mobilní aplikace WarrantyList je ta pravá

A pokud máte her doslova plný telefon, a hledáte hlavně praktické aplikace, ani vy nemusíte zoufat. V takových případech rozhodně přijde vhod mobilní aplikace WarrantyList. Jak už napovídá sám název, aplikace slouží k tomu, že si do ní zapíšete nákupy všech svých spotřebičů, a termínů, do kdy mají záruku. Rázem tak víte, co můžete v případě poškození ještě reklamovat, a u jakého výrobku jste již lhůtu propásli. Skvělá možnost pro každého, kdo chce mít o svých věcech přehled.