Pet Rescue Saga

Publikoval 10. 10. 2013 - 12:06pm : Ohněta
  • Ovládání
  • Grafika
  • Zábava

V záplavě logických skládanek, či chcete-li puzzle her jsem dnes vybral od autorů King.com hru, která nese název Pet Rescue Saga. Jedná se o logickou hru, puzzle, kde skládáte stejnobarevné kostičky tak, abyste dosáhli požadovaného výsledku. Jako v podobných hrách, jde o jediné, dosáhnout co nejvyššího skóre, popř. osvobodit všechny zvířátka. Na rozdíl od podobných her je tahle rozdělena do kol. V každém kole vás čeká jiný úkol a pokud ho nesplníte, nepostoupíte do dalšího kola. Základ je stejný, zbavit se všech kostek a dosáhnout požadovaného skóre, či osvobodit daný počet zvířat, někdy s omezením počtu tahů, někdy bez něj. Pet Rescue Saga je rozmanitá hra, určitě si přijdete na své.

Zachraňte zvířata

 

Již podle názvu je zřejmé, že se ve hře bude jednat o záchranu zvěře. Ne v každém levelu to však platí, jak už jsem psal výše, v každém kole je úkol zcela jiný. Vaším úkolem je odklikat stejnobarevné kostky a tak dostat zvíře až na spodní základnu, nebo tak odstranit požadované procento kostek a zároveň nasbírat daný počet bodů. Některé kola jsou jednoduchá, zvládnete je hned na první pokus. Na ty složitější si připravte několik pokusů, ale pozor v zásobě jich máte jen 5. Každý se obnovuje až po určité době. Zkrátit čekání můžete dvěma způsoby. Buď si jeden pokus můžete dokoupit přes mikrotransakci, nebo požádat přátele na Facebooku a poslání života.

Saga II Saga III Saga I

Ovládání hry je triviální, prstem jen klikáte na bloky stejné barvy. A zároveň u toho můžete i trochu přemýšlet a tak si nahrát do dalšího tahu. Hra vypadá jednoduše, ale některé levely dají hráčům opravdu zabrat a tím jim i potrápit jejich mozkové závity. Jako minus bych v Pet Rescue Saga viděl to, že po určitém počtu kol potřebujete tři potvrzené žádosti, abyste mohli pokračovat dál. Žádosti posíláte přes FCB přátelům. Druhá možnost je dokoupení žádostí přes mikrotransakce, což se mi nelíbí už vůbec, zvlášť když si koupíte placenou verzi téhle hry.

Autor: King.com

Velikost: 45 MB

 

Info box
Hodnocení
4

Název
Pet Rescue Saga
Operační systém
Android
Cena

Zdarma
Stáhnout
Info o autorovi

Je pravda, že hraní her mě nikdy moc nešlo, jsem na to zkrátka levý. To, co ostatní zvládli odehrát za půl hodiny mě trvalo hodinu, někdy i víc. Vyřešil jsem to tak, že jsem přestal hrát. Podobné je to i u her na Androidu. Ale s tím rozdílem, že si přestat hrát nemůžu dovolit. Nemohl bych totiž pak sem psát. A psát chci, protože mě to baví, někdy i víc než samotné hraní.

Like us on Facebook
on Facebook

Follow me on Twitter
Follow @hrynaandroid on Twitter
Add me on Google+
on Google+

Leave A Response


sedm + = 9