Také milujete hry? Představujeme vám ty nejzajímavější

Publikoval 31. 03. 2014 - 2:26pm : admin

Především z důvodu pobavení a zábavy lidé stále častěji vyhledávají počítačové hry. A není se čemu divit, jelikož rok od roku nabízejí stále nové a nové možnosti. A tak má každý skutečně na výběr z celé řady titulů. Jedním z takových je třeba i hra s názvem Ikariam, která spadá do kategorie MMO strategií. Jedná se o oblíbenou budovatelskou hru, kdy je vaším cílem z malého kousku země vybudovat rozsáhlou říši. A to, zda se vám to povede, již závisí čistě na vás samotných. Pokud však máte raději něco akčnějšího, rozhodně vsaďte na RPG s názvem Drakensang. Tato hra má své příznivce po celém světě, a to nejenom díky napínavému příběhu, ale i díky celkové propracovanosti všech detailů, i celého herního světa. Navíc je hra k dispozici zcela zdarma.

Pokud hledáte další možnosti, které by se týkaly především fantasy světa, rozhodně nebudete zklamání. Zvláště potom, pokud máte rádi také anime, jelikož obě dvě možnosti spojuje hra s názvem Nostale. A i zde vás čeká panzar-01nejenom celá řada úkolů, ale ochuzeni nebudete ani o případné bitvy, které vás při objevování celého fantasy virtuálního světa budou po celou dobu hraní čekat. A pokud bychom u tohoto žánru ještě zůstaly, měli bychom zmínit i hru Panzar. I ta staví na objevování fantasy světa, ale také na vzájemné kooperaci mezi reálnými hráči. To tak dělá z této hry poměrně zajímavou a rozhodně i napínavou možnost, jak se na dlouhé hodiny skutečně náležitě zabavit.

Na své si však v herním světě přijdou i ti, kteří milují komiksy. V komiksové grafice se totiž nese titul s názvem Shakes and Fidget, který vyšel již v roce 2010 a již získal celou řadu ocenění. A rozhodně se není čemu divit, jelikož i tato hra stojí za to. Navíc ji lze hrát přímo ve vašem prohlížeči, a to bez nutnosti stahování. Tak pro jakou se nakonec rozhodněte právě vy, a kterou si zahrajete jako první?