[Tip dne]: Nejlevnější taxi Praha

Publikoval 2. 09. 2013 - 4:48pm : admin

Každý se jistě často dostal do situace, kdy potřeboval taxi, ale okolo nikde žádné stanoviště a počet aktuálně projíždějících kolem byl také nulový. Díky jedinečné aplikaci, které je určená nejenom pro operační systém Android, je tato situace jednou provždy vyřešená. Ať už se budete nacházet kdekoliv, stačí z kapsy vyndat svůj telefon, zapnout aplikaci a taxi si objednat.

Celý princip je navíc velmi jednoduchý. V prvním kroku zadáte svou polohu, aby oslovený taxikář věděl, v jaké ulici se nacházíte. Tím již zadáte objednávku jako takovou, kterou stačí potvrdit. Pokud to uděláte, požadovaný vůz taxislužby je již na cestě. To však rozhodně není to jediné, co vám tato aplikace, kterou provozuje společnost Taxi Praha s.r.o. může nabídnout.

Mnoho lidí se při výběru taxislužby rozhoduje také podle celkové ceny. Nejenom že výše uvedená společnost provozuje to nejlevnější taxi po Praze, ale navíc si díky aplikaci můžete celkovou cenu snadno spočítat. Stačí kromě vaší aktuální pozice zadat také cílovou adresu, a přibližná cena se objeví na displeji vašeho mobilu. Můžete se tak ihned domluvit s partou přátel, kolik za taxi každý z nich zaplatí, abyste se na požadované místo dostali.

Jak již bylo zmíněno, aplikaci si mohou stáhnout všichni majitelé mobilních telefonů s operačním systémem Android. Samozřejmostí je také dostupnost pro iOS, BlackBerry, Windows Phone. Řada pražanů již tuto aplikaci aktivně používá a rozhodně jsou slyšet pouze pozitivní ohlasy. Již tedy není nutné zbytečně volat na dispečink, hlásit svou polohu a domlouvat se s dispečerkou.

Taxi I Taxi II aplikace-nejlevnejsitaxipraha

Stačí pouze několik rychlých kliků a stačí jenom čekat, než objednaný vůz na vaši aktuální pozici dorazí. Rychlost a samozřejmě komfort každého z provozovaných vozů je naprostou samozřejmostí. Totéž lze říci i o zkušených řidičích, díky kterým budete po celou jízdu v bezpečí.

[pb-app-box pname=’at.austrosoft.t4me.TaxiPraha‘ name=’WhatsApp‘ theme=’light‘ lang=’en‘]

Leave A Response