Usain Bolt si zaběhá v Temple Run 2

Publikoval 3. 08. 2013 - 8:12am : admin

Běhací hra Temple Run II se dočkala nového běžce a to ne ledajakého. Svůj mírný pokles formy se snaží napravit prostřednictvím téhle hry i fenomenální jamajský sprinter Usain Bolt, který po nedávné dopingové aféře přišel o pár svých konkurentů. Proto se rozhodl pro nového tréningového partnera, který mu zároveň poskytuje notnou dávku adrenalinu. Pokud se nechá dostihnout, bude to jeho poslední běh, tedy má o motivaci postaráno. A byla by škoda nevidět Usaina na nadcházejícím MS v atletice, které se koná příští týden v Moskvě.

Bolt jako bonus

 

 

Ale teď vážně. Imangi Studios se rozhodlo zatraktivnit svůj úspěšný titul Temple Run 2 a vsadilo na běžeckého fenoména posledních let Usaina Bolta. V limitované edici si můžete běžce za mírný poplatek (19,50 Kč) do hry přidat  a snažit se tak uprchnout před věčně dotírající nestvůrou.

Bolt III Bolt II Bolt I

A aby nezůstálo jen u známé tváře, přidali autoři postavě i jednu schopnost, kterou nazvali příhodně Bolt. Po její aktivaci se stane sprinter nesmrtelným, sám se ovládá a i přitahuje peníze jako magnet.

[pb-app-box pname=’com.imangi.templerun2′ name=’WhatsApp‘ theme=’light‘ lang=’en‘]

Leave A Response