Virtual Dentist

Publikoval 2. 04. 2013 - 12:04pm : admin

Návštěva zubaře je nejspíš jedna z nejméně vykonávaných činností, které musí člověk za svůj život podniknout. Vrtání, trhání, škrabání zubů nemá rád nikdo z nás, teda krom zubařů pro které toto znamená zdroj obživy. Pokud se tedy chcete aspoň imaginárně ocitnout v jejich kůži a vymanit se tak z role pacienta, můžete vyzkoušet android hru Virtuální zubař- Virtual Dentist. Dostane se vám pod ruky několik pacientů a vy můžete začít s jejich týráním.

Otevřete ústa

Ve hře je k dispozici několik pacientů, které musíte zdárně ošetřit. Jakmile ošetříte jednoho, odemkne se vám další. K tomu máte k dispozici několik nástrojů, které musíte použít. Na každý úkon je potřeba konkrétní nástroj, pokud zvolíte špatný, odečítají se vám body. Nástroje nejsou nijak popsány, musíte si je tedy všechny zapamatovat. Ve hře jste vázáni časovým limitem, ale i kvalitou odvedené práce. Zpočátku jsou úkony jednoduché a je jich i méně, ale postupem času jsou stále obtížnější a počet úkonů u pacienta vzrůstá.

Za každého ošetřeného pacienta dostanete body, pokud jich nasbíráte dostatečné množství, postupujete do dalšího kola. V případě neúspěchu se procedura opakuje. Ovládání je jedním prstem, uchopíte zvolený nástroj a ošetříte jim postižené místo. Setkáte se s klasickým trháním zubů, vrtáním, odstraňováním zubního kamene, čištěním zubů a i jejich plombováním.

Zubar I Zubar II Zubar

 

Velikost: 9 MB

Vývojář: xmmandroidgame@gmail.com

[app]com.xmm.surgery&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS54bW0uc3VyZ2VyeSJd[/app]

Leave A Response