Angry Birds Go – ptáci na závodním oválu

Publikoval 28. 12. 2013 - 11:10am : admin
RATING
  • Ovládání
  • Grafika
  • Zábava

Na začátku prosince přibyla do rodiny slavné série Rozzlobených ptáků další, tentokrát pod názvem Angry Birds Go. Jedná se o arkádovou závodní hru, tedy o prostředí, ve kterém se ptáci od Rovia ještě nevyskytli. Apropo, spojení Angry Birds a Rovio se rovná další herní pecka. Ne jinak je tomu u ptáků vsazených do závodních strojů.

Birds III

Držte si tedy klobouky a vydejte se na závodní tratě v těch nejroztodivnějších vozítkách, o které se vám starají vaši mechanici (světe div se) prasata. Připravte se, jedem.

Opeřenci vystřelení z praku

Pokud by se vám přeci jen stýskalo po praku, ze kterého se v minulých dílech Angry Birds ptáci vystřelovali, tak nesmutněte. I v téhle závodní sérii prak nechybí. Jeho pomocí dostanete svého ptačího jezdce do závodu. Celá hra má několik sérií závodů, avšak každá série obsahuje jen jednu trať, což je škoda, jelikož vás po chvíli omrzí. A nejen vás, ale i vašeho jezdce, který se musí k opětovnému načerpání energie nechat z půl hodiny odpočinout.

 

 

Během spánku unaveného ptáka máte na výběr, buď si půjdete zdřímnout také, nebo dáte za vděk náhradním jezdcem, resp. jezdkyní. Já volím první možnost.

Ovládání je klasika

Co se týče ovládání, nečekejte žádnou převratnou novinku. Buď si zvolíte ovládání pomocí náklonu telefonu, nebo klasické šipečky po stranách obrazovky. Zkoušel jsem obě možnosti a tak můžu říct, že oba dva způsoby fungují naprosto bez chyby. Jako v každé závodní hře, si můžete i zde vybrat  z několika závodních strojů, které si pomocí vyhraných peněz, v případě Angry Birds Gemů, můžete vylepšit. Vybírat můžete ze sedmi strojů, první tři jsou zdarma, resp. platíte Gemy, zbylé čtyři jsou za reálné peníze. Avšak pozor, za poslední stroj po vás autoři chtějí těžko uvěřitelných 1235 Kč, viz obrázek.

Birds IV

[box title=“Náš tip“ style=“noise“ radius=“5″]Víte, že autoři z Rovia přichystali pro fanoušky série Angry Birds i seriál krátkých skečů z prostředí těhle potvůrek pod značkou Angry Birds Toons? Pokud ne, můžete se na něj podívat přímo na Youtube.com.[/box]

 Pár slov závěrem

Co říci závěrem? Snaha přesunout ptáky do jiného prostředí se autorům podařila a dokonce se jim i povedlo zachovat původní schopnosti ptáků. Na trati se mohou různě přetlačovat a i využívat své schopnosti, jaké známe z prvních dílů téhle úžasné série. Možná mohlo být vícero různorodějších tratí, ale ty si třeba autoři nechali do dalšího pokračování. Hra je k dispozici na Google Play zdarma, odkaz na její stažení je níže.

Leave A Response

Vypočítej *