Angry Birds – skvělá zábava nejenom na telefonu

Publikoval 11. 12. 2013 - 3:42pm : admin

S příchodem chytrých telefonů s operačním systémem Android přišla také celá řada více i méně oblíbených her. Mezi tu nejoblíbenější však zcela patří jedna, která nese název Angry Birds. Jenom těžko byste hledali člověka jakéhokoliv věku, který by tuto zábavnou a příjemně odpočinkovou hru neznal. Od doby uvedení první verze této hry již nějaký čas uplynul, a vzhledem k její velké popularitě netrvalo dlouho, a začaly se vytvářet další části, a to stále na stejném principu.

Světlo světa tak spatřily třeba verze jako Angry Birds Space, nebo Angry Birds Halloween. Pokud tedy i vy toužíte zahrát si právě Angry Birds, a to jakoukoliv ze zmíněných verzí, není třeba si kupovat telefon, jelikož hru můžete bez problémů hrát i na vašem počítači, nebo notebooku. Plně vám k tomu stačí myš nebo touchpad. Můžete si tak na dlouhé hodiny užívat nekonečné zábavy, kterou si donedávna mohli vychutnávat pouze majitelé telefonů s Androidem.

A jelikož jsme zmiňovali různé herní pokračování, málem bychom zapomněli na jedno, které patří mezi to nejoblíbenější. I to je k dispozici jak na mobilních telefonech, tak i na stolních počítačích, nebo noteboocích. Samozřejmě není třeba nic stahovat, jelikož hra se během pár vteřin načte ve vašem prohlížeči. Tou verzí hry, kterou si můžete ihned zahrát, je Angry Birds Rio. Princip hry samozřejmě zůstává stejný, kdy stejně jako v minulých verzích musíte pomocí praku vystřelit vašeho ptáčka vstříc různým jednoduchým, či náročnějším překážkám. Zapomeňte však na ničení zelených prasat. V Riu totiž musíte pomocí jiným ptáčkům, které jsou uzavřeni v klecích. Ty se při správné trefě zničí, a vy tak všechny uvězněné ptáky osvobodíte. Za to samozřejmě získáváte jak drahocenné body, tak i hvězdičky, který označují to, jak dobře jste daný level zvládli. Tak zapomeňte na nudu a zahrajte si. Uvidíte, že se skvěle odreagujete.

Leave A Response

Vypočítej *