Aplikace Sazka – mějte své sázenky pod kontrolou

Publikoval 23. 07. 2014 - 12:09pm : admin
RATING
  • Ovládání
  • Grafika
  • Užitečnost

V Česku je převelký počet sázejících a jedním z největších hráčů na poli sázení je bezesporu společnost Sazka. Její nejznámější hru Sportka netřeba představovat. Bylo tedy až z podivem, že doposud nebyla vytvořena žádná appka, která by sázejícím u této sázkové společnosti ulehčila kontrolu podaných tiketů. Nyní je ale vše jinak a to i díky vývojářům z Anywhere s.r.o., kteří vytvořili jednoduchou, ale praktickou aplikaci, která přináší sázejícím veškerý komfort při správě svých podaných tiketů. Přinášíme vám recenzi téhle aplikaci, kvůli které jsem si podal jeden sloupeček Sportky.

 

 

Anywhere s.r.o., jednička na poli českých vývojářů

Tahle česká vývojářská společnost působí na trhu již pěkných 18 let a za dobu svého působení vytvořila aplikace pro více jak 700 spokojených klientů. Krom toho vybudovala vlastní vývojové centrum, otevřela autorizované školící středisko a poskytuje služby v rámci Apple Authorised Training Centre a Apple Authorized Systems Integrator. O její úspěšnosti svědčí  i řada získaných ocenění za vytvořené aplikace pro iOS, Android, či Windows Mobile. Mezi její klienty najdeme takové hráče, jako jsou například Tesco, Obi, Teta drogerie, Český svaz ledního hokeje, ČOV, banky FIO, Equa, ING, cestovní kancelář Čedok a spoustu dalších.

adam I

Nicméně společnost Anywhere s.r.o. přichází i s vlastními projekty, jedním z nich je i aplikace Adamapp, o které jsme psali v jednom našem dřívějším článku. V krátkosti jen připomenu, že se jedná o nástroj, díky kterému si každý z nás může vytvořit v jednoduchém a přehledném prostředí svou vlastní aplikaci.

Sázenky v mobilu

Nyní se ale pojďme věnovat již zmiňované aplikaci Sazka. Po jejím stažení vás uvítá jednoduché a přehledné prostředí. Hned na úvodní obrazovce aplikace si můžete vybrat sázkovou hru, na kterou máte vsazeno. Pro úplnost uvádím, že prostřednictvím této aplikace získáte možnost kontroly tiketů her Sportka, Šťastných 10, Euromiliony, Keno, Kostky, Kasička, Sazka a Šance Sazka mobil. Pokud jste pohodlní stejně jako já, tohoto menu nemusíte vůbec využít a prostřednictvím tlačítka umístěného na spodní hraně obrazovky můžete svůj tiket pomocí fotoaparátu mobilu načíst do svého zařízení. Pokud losování už proběhlo, systém vám hned oznámí, zda jste vyhráli, nebo máte zkusit štěstí příště. V opačném případě vám nabídne možnost si sázenku v mobilu uložit a výherní čísla zkontrolovat později.

Sazka I Sazka II Sazka VI

Ovšem pokud si chcete tiket zkontrolovat ručně, nic vám v tom nebrání. Stačí rozkliknout příslušnou hru a zvolit záložku Ruční kontroly tiketu. V tabulce čísel stačí podle sázenky naťukat vsazená čísla, zadat číslo hry Šance (pokud bylo zvoleno) a kliknout na tlačítko Pokračovat. V dalším kroku zvolíte datum losování, zhluboka se nadechnete a se zavřenýma očima a zatajeným dechem očekávat výsledek. Téměř okamžitě se jej dozvíte.

Krom ruční kontroly tiketu nabízí menu jednotlivých her i další položky. Máte možnost nahlížet do historie minulých losování, prohlížet své uložené tikety, nechat si generovat náhodná čísla, nebo si čísla zvolit sami podle statistiky tažených čísel. Navíc aplikace obsahuje i stručný návod daných her, který ocení především nováčci.

Sazka Sazka V Sazka IV

Aplikace neumožňuje online sázení, ale zato vám ukáže nejbližší sběrnu Sazky, kde si můžete sázenku podat. V nastavení si můžete nastavit i notifikace, zejména oznámení o losovaných číslech, nebo jen si nechat slosování připomenout. Při používání aplikace je třeba být připojen k internetu. Aplikace působí jednoduchým, ale přehledným dojmem, je svižná a pro pravidelné sázkaře praktická. Svůj tiket si díky ní můžou zkontrolovat prakticky kdykoliv a kdekoliv. Ke stažení je samozřejmě zdarma, velikost instalačního balíčku je 11 MB.