Archery – lukostřelba 3D

Publikoval 1. 09. 2013 - 10:58am : admin

Dnes si představíme další celkem povedenou hru od Giraffe Games Archery 3D. Minule jsme psali o italské odnoži Petanque Bocce. Archery 3D je sportovní hra, ve které jste jako lučišník na mezinárodní soutěži ve střelbě lukem. Ne každý měl tu možnost zastřílet si z luku v reálu, snad jen jako malé děti jsme si ručně vyrobeným lukem zastříleli. Ale i to mělo daleko do opravdového luku. Jak už je patrné z předešlého popisu, cílem hry je nastřílet co nejvíce bodů. Potom jste jasným vítězem, mistrem v lukostřelbě.

V klidu zamířit

 

 

Hra nabízí tři herní módy – turnaj, ligu a volný herní mód. Zvolit si můžete z desítky národností, nechybí tak ani Česká republika. Jedno soutěžní kolo obsahuje 5 různých stanovišť lišící se vzdáleností terče od střelce. V každém případě je žádoucí vystřelit šíp nejlépe do středu a získat tak plný počet bodů. V každém kole máte pět pokusů, dosáhnout můžete tedy maximálně 50 bodů na kolo. Výsledky se započítávají do tabulky, takže průběžně vidíte, jak si v konkurenci ostatních střelců stojíte.

Ovládání hry je zpočátku náročnější, ale jak dostanete do ruky ten správný grif, bude to pro vás hračka. Pomocí náklonu telefonu namíříte na terč a vystřelíte. Náklonem ovlivňujete jak výšku, tak i směr šípu. Někdy rozhoduje i jediný bod, nevyplatí se tak příliš riskovat. Na každou střelu máte 15 sekund, což je dostatečný čas na zamíření. Nemá smysl se stresovat, to pak vede k velkým rozptylům. Co se týče obtížnosti, nebudete mít problém celou soutěž vyhrát. Soupeři nejsou o moc lepší, což je škoda protože pak hra postrádá napětí, které by ji jistě prospělo.

Archrery II Archery III Archery I

Po čase vás bohužel přestane bavit, protože se stále opakuje a nepřináší nic nového. Ale na chvilkové zabavení bohatě stačí. Grafika je průměrná, hratelnost též. Takže vzhůru do boje Robini Hoodi.

Velikost: 13 MB

Autor: Giraffe Games

 

Leave A Response

Vypočítej *