Avast – Mobile Security

Publikoval 24. 02. 2013 - 11:05am : admin

Kdo nepoužívá žádnou ochranu před viry se dá označit za počítačového sebevraha. Nejinak to může v brzké době platit i u mobilních telefonů, ikdyž nyní to ještě není tak žhavé. Ale co není může být a proto se vyplatí myslet i na zabezpečení svého mobilního zařízení. Navíc mnohé antivirové programy dokáží i telefon zablokovat v případě jeho krádeže. Ne jinak je to u aplikace Avast! Mobile Security, kterou má staženo na 10 miliónů uživatelů po celém světě.

Co všechno umí

Že Avast dokáže zachytit nebezpečný vir jste se mohli přesvědčit sami v předcházejícím videu. Ale je toho víc, co tahle aplikace zvládne. Aplikace je dostupná v několika jazycích, včetně češtiny (katalánština, čeština, holandština, angličtina, němčina, maďarština, čínština, italština, japonština, korejština, polština, portugalština, ruština, španělština). Hlavními přednostmi tedy jsou:

  • měření příchozích a odchozích dat
  • widget umožní ovládat aplikaci přímo z domovské obrazovky
  • dokáže na dálku uzamknout váš telefon
  • pokročilé ovládání nastavení aplikací, zpráv a internetu
  • kontrola nainstalovaných aplikací hned po jejich stažení a kontrola SD uložišť
  • webový štít kontroluje každou navštívenou stránku
  • skrytá ochrana při odcizení – na dálku můžete mazat data, nebo zjistit polohu telefonu

avast IV avast III avast IIavast I

To je jen část toho co aplikace umí. Avast Mobile Security je ke stažení zdarma, nechybí ani česká lokalizace. Grafika je podobná jako na pc verzi, na ovládání dostačující.

Velikost souboru: 4,8 MB

Vývojář: AVAST

[button link=“https://play.google.com/store/apps/details?id=com.avast.android.mobilesecurity&feature=apps_topselling_free#?t=W251bGwsMSwxLG51bGwsImNvbS5hdmFzdC5hbmRyb2lkLm1vYmlsZXNlY3VyaXR5Il0.“ color=“#008000″ size=“2″ style=“2″ dark=“0″ radius=“5″ target=“blank“]Stáhnout z GooglePlay[/button] [button link=“http://ulozto.cz/x9SV34u/avast-mobile-security-v2-0-3380-apk“ color=“#008000″ size=“2″ style=“2″ dark=“0″ radius=“5″ target=“blank“]Stáhnout do PC[/button]

Leave A Response

Vypočítej *