Beach Buggy Racing – konečně pokračování

Publikoval 5. 10. 2014 - 2:59pm : admin
RATING
  • Grafika
  • Ovládání
  • Zábava

Hra Beach Buggy Racing je nástupcem úspěšného dílu, o kterém jsme vám psali v květnu minulého roku pod názvem Beach Buggy Blitz. Opět na nás čeká skvělá kreslená grafika a především rychlé bugatky, kterými se závodníci prohání v roztodivných prostředích. Na rozdíl od prvního dílu přibylo několik zásadních rozlišností, ve které jsem tajně doufal. Prostředí hry je tak na 80% nové, ale stále se dají najít místa, které připomínají prostředí z předešlého dílu.

Více akční jízda

Nejzásadnější věc, která tyhle dva díly odlišuje je především použití různých škodících nástrojů, kterými máte možnost zneškodnit – zpomalit vaše soupeře a dostat se tak před ně. Tímto hra připomíná např. Table Top Racing, nebo Crash Team Racing. V tomto druhém díle na vás čeká 12 závodních tratí, které postupně odemykáte. Též je k dispozici i několik bugatek, které máte možnost si za vyhrané peníze vylepšit. Krom klasických závodů nabízí hra i denní bonusové tratě, na kterých můžete získat různé propriety.

Beach Buggy Racing

Beach Buggy Racing

 

Ovládání je podobné jako v prvním díle. Směr měníte pomocí náklonu telefonu, můžete se však přepnout na manuální řízení. Pohyb vpřed je automatický, přibrzdíte dotykem prstu na obrazovku. Po soupeřích střílíte pomocí ikonky umístěné při pravém okraji obrazovky. K dispozici je i multiplayer a možnost získávání ocenění.

Beach Buggy Racing

Beach Buggy Racing

 

Beach Buggy Racing je k dispozici zdarma, velikost instalačního souboru je 75 MB. Ke hraní není třeba být připojený k internetu. Reklamy jsou bohužel součástí, ale neotravují vás po každém kole.

 

Info box
software image
Hodnocení
1star1star1star1stargray
no rating based on 0 votes
Název
Beach Buggy Racing
Operační systém
Android
Cena
CZK 0
Stáhnout