Benji Bananas

Publikoval 14. 03. 2013 - 4:16pm : admin

Proskákejte se džunglí k nekonečným zásobám banánů. Další skákací hra založená na fyzice a přitažlivosti zemské. Tentokrát z prostředí džungle. V těle malé opičky sbírejte banány a dosahujte nových met. Čím dál se dostanete, tím větší vás čeká odměna ve formě různých bonusů a přídavků energie. To vše ve vašem mobilu nebo tabletu. Pokud nejste při hraní připojeni k internetu, hra běží absolutně bez reklam.

Benji má rád banány

Styl a cíl hry je jednoduchý a jasný. Vaším úkolem je proskákat se pomocí lan a sítí co nejdále a cestou posbírat co nejvíce banánů, které můžete následně vyměnit za různé benefity. Hra obsahuje různé světy, do kterých se ovšem musíte doskákat. Trochu jako nevýhodu bych viděl fakt, že vždy začínáte od začátku, což může po čase omrzet. Svou opici si můžete za posbírané banány obléknout do různých oblečků, můžete změnit i vzhled provazů, po kterých skáče či ji vybavit různými podpůrnými předměty.

Grafika je propracovaná, prostředí hry je příjemné pro oko. Jako většina podobných her se ovládá jedním prstem, na tapnutí se drží provazu, po oddělání prstu z displeye se pustí. Musíte odhadnout ten správný moment k opuštění lana, tak opice na jedno zhoupnutí urazí delší vzdálenost.

benji I benji II benji III

Menu je v angličtině, můžete (ale nemusíte) využít mikroplatby na nákup banánů, stažení je zdarma.

Velikost: 18 MB

Vývojář: Fingersoft

[button link=“https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fingersoft.benjibananas&feature=apps_topselling_free#?t=W251bGwsMSwxLG51bGwsImNvbS5maW5nZXJzb2Z0LmJlbmppYmFuYW5hcyJd“ color=“#008000″ size=“2″ style=“2″ dark=“0″ radius=“5″ target=“blank“]Stáhnout z GooglePlay[/button]

 

Leave A Response

Vypočítej *