Bludiště

Publikoval 22. 09. 2013 - 11:51am : admin

Ať už z novin, či z dětských let známe klasické bludiště, kde se z bodu A musíme dostat změtí uliček do bodu B. Nejznámější je snad plastová krabička, ve které je umístěna kulička, kterou musíme celým bludištěm provést. Nevýhodou těchto dětských hraček je to, že po čase si zapamatujem cestu a tak se tato hříčka stává nudnou a většinou končí odložena ve spodním šuplíku. Ovšem nebuďte smutní, máme pro vás plnohodnotnou náhradu, která skýtá nové možnosti. Je jí aplikace Bludiště, která dokáže měnit trasu, čímž odpadá problém výše popsaný. Krom toho, že hru hrajete v mobilu, nepoznáte žádný rozdíl, ba naopak vybrat si můžete hned ze třech obtížností. 

Zabloudit můžete vždy

 

 

Takže pojďme ke hře samotné. Princip je snad všem znám, není třeba se o něm více rozepisovat. Už jsem zmínil, že krom toho, že hru budete hrát v mobilu, nepoznáte žádný rozdíl. Je to způsobeno tím, že autoři hry trefně vyřešili i hmatový vjem. Pokud kulička narazí do stěny, telefon zavibruje, což znásobí požitek ze hry. Celá hra se ovládá pomocí akcelerometru, tedy náklony telefonu. Ovládání je celkem přesné, kam telefon nakloníte, tak se kulička stočí. Je však třeba určitý cit, ale ten získáte postupem hraní. Jediná nevýhoda je ta, že hru nemůžete hrát v leže, musíte u ní sedět a telefon mít ve vodorovné poloze.

Bludiště Bludiště III Bludiště II

Vybrat si můžete z klasické kampaně, nebo jednotlivé hry. Nebo také ze třech obtížností, kde v té nejlehčí máte zobrazeny stěny celého bludiště a v té nejtěžší variantě jen samotnou kuličku a stěny okolo ní. O dosažené výsledky se můžete podělit s přáteli na Facebooku, ale při hře samotné nemusíte být připojeni k internetu. Hra je spíše koncipovaná jako oddychovka, nestrhne vás tedy k celodennímu hraní. Grafika je ucházející, celkový dojem z hraní je nadprůměr. Na Google Play je k dispozici zdarma.

Autor: Opena

Velikost: 7,5 MB

Leave A Response

Vypočítej *