Can Knockdown 3 – plechovky, třeste se!

Publikoval 7. 12. 2014 - 5:37pm : admin
RATING
  • Grafika
  • Ovládání
  • Zábava

Dnes se podíváme na trochu starší hru, jejíž třetí série dorazila do android telefonů počátkem letošního roku. To ale vůbec neznamená, že by vás hra nechytla, ba naopak. Can Knockdown 3 je úžasná hra, která vás chytne jak po stránce grafické, tak především té herní. Jednoduché ovládání, děj který vám nedovolí hru opustit a skvělá grafika – to jsou přednosti téhle hry. Chodili jste, nebo stále chodíte rádi na poutě? Tak to jistě znáte střelnici, kdy musíte třemi míčky pozhazovat všechny plechovky. Čím míň míčků použijete, tím víc bodů získáte. Infinite Dreams přenesl tenhle princip i do vašich mobilních miláčků.

Plechovková střelnice

Princip Can Knockdown jste už nejspíš z úvodního odstavce pochopili. Za úkol máte třemi míčky sestřelit různě rozestavěné plechovky. V závislosti kolik míčků k sestřelení potřebujete, získáváte hvězdy, které jsou nutné k odemknutí další sady střelnice. První kola jsou jednoduchá, slouží spíše k „ohmatání“ hry a přípravě na další, těžší, levely. V každém kole máte k dispozici tři míčky, kterými tažením prstu musíte sestřelit nahodile rozestavěné plechovky. Postupem času se ve hře objevují i bonusové plechovky, při jejichž trefení získáte bonus buď v podobě míče navíc, nebo v případě plechovky s logem vykřičníku dojde při jejím trefení k výbuchu, který při dobré konstelaci smete i další plechovky. Naopak, nenarazíte jen na plechovky, které vám přinesou užitek. Ve vyšších levelech se postupně začnou objevovat i ty, které nesmíte ze svého místa shodit, je nutno mířit tak, abyste s nimi nepohnuli. V opačném případě si můžete kolo rovnou zopakovat. Krom plechovek se ve hře objevují i lecjaká visící mačkátka, které uvádějí do pohybu různá soukolí a tím vám odkrývají vaše cíle.

Can V Can VII Can VIII

Obtížnost hry roste pozvolně, např. čtvrtý level jsem odehrál ještě v pohodě, ale ten pátý mi už dává docela slušně zabrat. Ale je to výzva, která vás nutí pokoušet své štěstí. K odkrytí dalšího levelu je třeba splnit úkoly předešlého levelu na plný počet hvězd. Jinak máte smůlu a dál se nedostanete. V každém levelu je 20 kol, prvních 60 kol je zdarma, dalších 100 kol si musíte bohužel dokoupit (k dnešnímu dni za nějakých 47 Kč). Já těch peněz ale rozhodně nelituji.

Can III Can VI Can

Ovládání Can Knockdown je jednoduché, prstem chytnete míč a tahem ho uvedete do pohybu. Přejížděním ze strany na stranu můžete míček posunout do výhodnější výchozí pozice. Rychlostí tahu ovlivňujete i sílu hodu, která se někdy i vyplatí. Plechovka odhozená prudce hozeným míčem může shodit i vedle stojící kolegyni, získáte tak jeden pokus k dobru. Graficky je hra velmi dobře vyvedená, o herní stránce můžu říct to samé. Z Google Play si ji můžete stáhnout zdarma, jak už jsem ale psal výše, od 61 kola si musíte pokračování dokoupit.

 

Info box
software image
Hodnocení
1star1star1star1stargray
no rating based on 0 votes
Název
Can Knockdown 3
Operační systém
Android
Cena
CZK 0
Stáhnout