Catapult King

Publikoval 19. 04. 2013 - 9:00am : admin
RATING
  • Ovládání
  • Grafika
  • Zábava

Tak tahle hra nemá chybu. Je to obdoba slavnější Angry Birds, ale ta mě již omrzela. A pevně doufám, že Catapult King mě jen tak hned neomrzí. Princip hry je stejný, jako u její předchůdkyně, akorát místo ptáků vystřelujete prakem dělové koule, jimiž se snažíte sejmout všechny rytíře postávající na hrazení a kteří se vám bez ostychu vysmívají, když se netrefíte. 

 

Sejmi rytíře

Stejně jako v již zmiňované Angry Birds je vaším úkolem nabít prak koulí, tu vystřelit a trefit bednění, či hrad, na kterém jsou rozmístěni rytíři. Hra končí, jakmile jsou všichni rytíři sundaní. Na praku můžete korikovat směr, sílu a i náklon. Podle náklonu ovlivňujete délku letu koule.

Při každé splněné misi získáte body a magický elixír. Za ty si můžete koupit očarované koule, které vám pak pomohou splnit misi jednodušeji. K dispozici je kouzlo tornáda, padajících meteoritů či lehkého plachtění, ve kterém se vám ukáže předpokládaná dráha střely.

Catapult II Catapult III Catapult IVCatapult I

Co mě na hře nejvíc zaujalo je grafika. Pěkně propracovaná až realistická. Ovládání hry zvládnete jedním prstem a nedokážete se od ní odtrhnout.

Velikost: 20 MB

Vývojář: Chillingo

[app]com.chillingo.catapultkingfree.android.row&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5jaGlsbGluZ28uY2F0YXB1bHRraW5nZnJlZS5hbmRyb2lkLnJvdyJd[/app]

Leave A Response

Vypočítej *