Defender II

Publikoval 25. 06. 2013 - 2:42pm : admin

Dnes jsem si uvědomil, že jsem ještě nenapsal o žádné defense hře, takže to musím urychleně napravit. Je pravda, že Defender II patří už do šuplíku starších her, ale i tak má svou kvalitu, která mnohdy chybí současným novinkám. Ale že se řadí mezi starší hry neznamená, že by postrádala náboj, který vás nutí se ke hře vracet. Je nutno ale přiznat, že ze začátku kdy ještě nemáte k dispozici všechny vylepšení, vás může i nudit, nebo lépe řečeno otravovat, protože mise se stávají někdy až neúměrně složité a současné vylepšení už nestačí na jejich zvládnutí. Ale pokud jste dostatečně trpěliví a nastřádáte potřebný počet mincí, vylepšení si dokoupíte a zdoláváte misi za misí. To je jedna možnost, ta druhá je dokoupit si za reálné peníze ty herní pomocí mikroplatby, ale upozorňuji vás, že tenhle způsob nepatří zrovna k nejlevnějším.

Braň svůj hrad

 

 

Princip hry je jednoduchý. Máte k dispozici kuši a neomezený počet šípů. Ta je umístěna na hradbách sama střílí na všudypřítomné dobyvatele. Vy jen korigujete směr střelby. Zdá se vám to jednoduché? To je možná prvních pár kol, pak se ze hry stává někdy i pořádný horror. Nepřátel přibývá, jejich pohyb se zrychluje a vy nevíte kde dřív mířit. Proto jsou ve hře tak důležitá vylepšení. Vylepšit můžete vše, od kuše, hradeb, obranných věží až po zvláštní kouzla. Například kuši můžete vylepšit tak, že bude naráz střílet 5 šípů. To už se pak hraje jinak, než když máte k dispozici jen jeden šíp vystřelovaný kadencí zaseklého samopalu.

Krom vylepšení zbraní a zvláštních efektů si můžete vybudovat hradní příkop napuštěný rozžhavenou lávou, ve kterém se nepřátelé uškvaří, ale v pozdějších levelech i pár zdatných dokáže tuto nástrahu překonat. Hra vás dokáže místy dohnat až k šílenství, zvláště v každém 10 levelu, kdy se na scéně objeví i mnohdy těžce zničitelný Boss, později i dva Bossové naráz. A to pak je teprve hukot. Naštěstí tvůrci hry nevkládali žádné nástrahy do ovládání hry. Pohybem prstu po displey telefonu jen určujete směr střelby, jinak se nemusíte o nic dalšího starat. Ve hře jsou k dispozici dva herní módy, jeden klasický kdy bojujete proti počítači, druhý přes internet soutěžíte s jiným hráčem, kdo dýl odolá ataku nájezdníků.

defender I Defender II Defender III

 

Autor: DroidHen

Velikost: 8,5 MB

1 Comment so far. Feel free to join this conversation.

  1. Návštěvník 26.6.2013 at 11.51 - Reply

    Dost dobrá hra, dá se hrát donekonečna.

Leave A Response

Vypočítej *