Endless Cave Fall – s krystalem do hlubin jeskyně

Publikoval 23. 09. 2015 - 7:36pm : admin
RATING
  • Grafika
  • Ovládání
  • Zábava

Nekonečné hry, ať už běhací či skákací, jsou dnes v kurzu a tohle je další zástupce z této kategorie, tentokrát od českého vývojáře Petra Vadlejcha (PETRVAD). Ve hře Endless Cave Fall budete padat v roli kulatého krystalu nekonečnou jeskyní a je jen na vás, jak dlouho vydržíte naživu.

Klasické prvky s trochou inovace

Najednou se ocitnete v jeskyni a dopadnete na první plošinku. Další pohyb už je řízen vámi, a to buď šipkami nebo v případě zapnutí i nakláněním displeje. Plošinky se pohybují stále rychleji a jsou mezi nimi různé mezery. Musíte najít ten správný okamžik a najít mezi nimi díru, kterou propadnete dále.  Tento klasických princip je obohacen sbíráním hvězdiček a také pomocných bonusů, které usnadní přežití. Umožní třeba plošinky ničit, získáte dočasně nesmrtelnost, stanete se magnetem pro hvězdičky. U takové zábavy se dá vydržet dlouho, nevyžaduje moc přemýšlení a třeba když jedete z práce, trocha odreagování přijde vhod.

src4_phone_framed src5_phone_framed src1_phone_framed

Úkoly a žebříček

Do této hry je zabudovaná služba Google Play Services, můžete si tedy dosažené skóre uložit do soukromé či veřejné tabulky a porovnat se s ostatními hráči z celého světa. Také plníte úspěchy dosažením cílů ve hře jako sebrání 100 bonusů konkrétního typu. Tento prvek dodává tu pravou výzvu pro častější hraní.

Vzhledem k tomu, že zase tak moc českých her nevychází, rozhodně doporučujeme si tuto svižnou arkádu vyzkoušet a podělit se o svůj názor hodnocením na Google Play. Příjemnou zábavu!

 

Info box
software image
Hodnocení
1star1star1star1stargray
0 based on 1 votes
Název
Endless Cave Fall
Operační systém
Android
Cena
CZK 0
Stáhnout