Hry proti umělé inteligenci již nefrčí

Publikoval 18. 12. 2013 - 5:25pm : admin

Také patříte mezi velké milovníky her? Potom jste jistě i vy zaznamenali velký nárůst online her, které dokážou perfektně zapůsobit svou grafikou, ovladatelností ale hlavně tím, že hrajete proti reálným lidem z celého světa. Výběr z žánrů i her samotných je obrovský, ale přesto by se dalo říci, že tři hlavní jasně dominují. Jednou z těchto her je zcela určitě World Of Tanks. Právě tato hra se pyšní označením jako nejhranější hra na internetu, a rozhodně se není čemu divit. Jak už napovídá sám název, jedná se o skutečně propracované tankové bitvy, jejichž součástí jste i vy sami. A váš úkol je samozřejmě prostý, a to zničit co nejvíce svých soupeřů. Samozřejmě na výběr je obrovské množství těchto mohutných strojů, a je jenom na vás, jak úspěšní budete.

Další poměrně úspěšnou hrou, které se té první lehce dotýká – tedy alespoň v oblasti podobného žánru, je hra nesoucí název War Thunder. I ta staví na příběhu války, a to konkrétně druhé světové. Během ní se totiž řada bitev neodehrála jenom na souši, ale také ve vzduchu. A součástí oněch vzdušných soubojů nyní můžete být i vy sami. Stačí si vybrat z nepřeberného množství letounů, vzlétnout a sestřelit protivníka. To vše doplní možnosti útočit na pozemské cíle, či loďstvo. Vybírat lze ze špičkových stíhaček té doby, nebo se rozhodnout pro skutečně mohutné bombardéry, kterým na zemi neunikne žádný cíl. A díky skutečně povedené grafice se budete cítit tak, jako byste byly ve skutečné bitvě.

Trojici oblíbených her, uzavírá oproti dvoum předchozím, trochu jiná hra, tedy alespoň co se týče koncepce. Zde vás sice také čeká měření sil a různé boje, ale rozhodně ne tak masivní, jako ve dvou předchozích. Jedná se o hru 4 Story, ve které se svojí postavou můžete ponořit do jedinečného virtuálního fantasy světa, kde cestujete nejenom po dané mapě, ale také časem do různých dob. I tento titul je díky možnosti hrát online jedním z velmi oblíbených, který zaujme především milovníky fantasy. Rozhodně však nezapomínejte ani na napětí, kterého si třeba při dobývání nepřátelských pevností užijete více než dost.

Leave A Response

Vypočítej *