Jetpack Joyride

Publikoval 20. 02. 2013 - 1:56pm : admin

Jednou z nejúspěšnějších android her minulého roku se stala hra Jetpack Joyride. Jak už se stává pomalu zvykem, nejdříve slavila úspěchy na konkurenčním iOS a až poté se dostala i k uživatelům, kteří na svém zařízení používají Android. Hra pochází z dílny tvůrců dalších oblíbených her, jako jsou Age of Zombies a Fruit Ninja. Jako už u dříve zmiňovaných her se i ve hře Jetpack Joiride musíte vyhýbat různým překážkám a sbírat mince, či různé druhy raketových pohonů.

Děj hry

Hra má opět jednoduché ovládání, ovládáte ji prakticky jen jedním prstem a to pohyb létajícího vědce buď nahoru nebo dolů. Vyhýbáte se různým překážkám typu elektrických ohradníků či raket, které vás mají za úkol sestřelit. Cestou sbíráte peníze, za které si můžete vylepšit své vybavení a taky bonusové raketové pohony. Jejich výhodou je, že pokud se chytíte do nějaké pasti, tak hra pro vás nekončí a můžete pokračovat dál, avšak už bez bonusového pohonu. Krom těchto dvou předmětů sbíráte i speciální mince, které můžete po konci hry uplatnit jako credit do hracího automatu, který vám v případě výhry poskytne další výhody.

jetpackIV jetpackIII jetpackII jetpack I

 

Hra je opět zdarma, microplatby jsou obsaženy ale nejsou nezbytné. Grafika je propracovaná, hra se neseká. Podle Google Play bylo od jejího vydání dosaženo více jak 10 mil. stažení, tak pokud ji ve svém mobilu ještě nemáte, můžete to hned napravit.

Velikost souboru: 30MB

Vývojář: Halfbrick
[button link=“https://play.google.com/store/apps/details?id=com.halfbrick.jetpackjoyride&feature=apps_topselling_free#?t=W251bGwsMSwxLG51bGwsImNvbS5oYWxmYnJpY2suamV0cGFja2pveXJpZGUiXQ..“ color=“#008000″ size=“2″ style=“2″ dark=“0″ radius=“5″ target=“blank“]Stáhnout z GooglePlay[/button] [button link=“http://ulozto.cz/xhW5nQs/jetpack-joyride-v1-3-5-apk“ color=“#008000″ size=“2″ style=“2″ dark=“0″ radius=“5″ target=“blank“]Stáhnout do PC[/button]

Leave A Response

Vypočítej *