Kamasutra – 3D Sex Positions

Publikoval 13. 02. 2013 - 1:17pm : admin

Pokud jste milovníci sexu, kdo by taky nebyl, a pomalu vám dochází nápady, přináší vám Android malou pomůcku. Když starý indický mnich Vátsjájana kolem 5. století našeho letopočtu sepisoval původní knihu o lásce jistě netušil, jakým hitem se v budoucnu stane a že pronikne i telekomunikačních prostředků, o kterých ve své době neměl ani potuchy. Původní Kamásutra je rozdělena na několik kapitol, každá z nich pojednává o jiném tématu. Témata se zabývají milováním, pannami, manželkami, vdanými ženami, prostitutkami a závěrečnými praktickými radami. Mnohé z nich jsou v dnešní době docela úsměvné, některé zas docela pravdivé. Co se nemění, jsou právě sexuální polohy.

Popis aplikace

V aplikaci Kamasutra 3D Sex Positions můžete shlédnout až 60 různých sexuálních pozic. Jsou seřazeny do kategorií, takže hravě naleznete tu, kterou hledáte. V budoucnu se počítá s realistickými 3D grafikami pro lepší názornost. Pokud se vám nalezená pozice zamlouvá, můžete si ji přiřadit k oblíbeným položkám a později ji ukázat partnerovi/ce, nebo ji/ho rovnou překvapit a předstírat, že tenhle nápad je z vlastní hlavy.

 

 

Kamasutra I Kamasutra III Kamasutra II

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Každá pozice je dopodrobna popsána, škoda že jen anglicky, čeština k dispozici zatím není. Zvolenou pozici můžete poslat pomocí MMS, e-mailu nebo sdílet na sociálních sítích.

Velikost souboru: 6,4 MB

Vývojář: supaappssup@gmail.com

[button link=“https://play.google.com/store/apps/details?id=usol.org.vn.sexposition.activity&feature=apps_topselling_free#?t=W251bGwsMSwxLG51bGwsInVzb2wub3JnLnZuLnNleHBvc2l0aW9uLmFjdGl2aXR5Il0.“ color=“#008000″ size=“2″ style=“2″ dark=“0″ radius=“5″ target=“blank“]Stáhnout z GooglePlay[/button]

 

1 Comment so far. Feel free to join this conversation.

  1. Luky 2.8.2016 at 19.07 - Reply

    Stahnljt to chci

Leave A Response

Vypočítej *