Lines

Publikoval 27. 02. 2013 - 7:12pm : admin

Lines, anebo zbav se všech kuliček je další logická hra, kterou vám na stránkách přinášíme. Tentokrát jsme nevybrali žádnou hitovku, ale spíše obyčejnou hru na zabití volného času. Na Google Play najdete podobných her stovky, ale tahle mě opravdu zaujala. Nejste limitovaní žádným časovým limitem, zkrátka si skládáte pět kuliček do řady podle svého tempa. Pokud vás přestane bavit, jednoduše můžete hru opustit a vrátit se k ní za pár hodin, poslední dosažená pozice se v telefonu automaticky uloží.

Pět kuliček do řady

Cílem hry je seřadit do řady minimálně pět kuliček stejné barvy. Když se vám to povede, pokračujete v odstraňování dalších. K tomu jsou vám nápomocny dva druhy bonusových kuliček a to „žolík“ a bomba. Žolíková kulička je barvy červené a má rohy. Stejně jako u karetní hry, slouží tenhle joker jako náhrada za danou barvu. Pokud vám chybí k dosažení cíle žlutá kulička, můžete jokera dosadit místo ní.

Druhým bonusem je bomba. Funguje stejně jako joker, ale po dosazení zmizí krom kuliček v řadě i všechny kuličky dané barvy. Při každém přesunu kuličky, který není posledním a neuzavírá vytvoření pětikuličkové řady, přibývá na hrací pole jedna kulička navíc. Tohle pravidlo se neuskutečňuje pouze při dosažení cíle. Jak už jsem psal výše, minimální řada je 5 kuliček, ale můžete se pokusit i o řadu větší, maximálně však devítimístnou.

Lines I Lines II

 

 

Hra je sice v angličtině, ale to vůbec nevadí. Není třeba česká lokalizace. Ovládá se jedním prstem, uložení je automatické. Při dalším spuštění hry si jen vyberete, jestli chcete pokračovat v uložené hře, nebo chcete začít hru novou.

Velikost: 7 MB

Vývojář: Mobet

[button link=“https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fitch.lines&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5maXRjaC5saW5lcyJd“ color=“#008000″ size=“2″ style=“2″ dark=“0″ radius=“5″ target=“blank“]Stáhnout z GooglePlay[/button]

Leave A Response

Vypočítej *