Mindreader 2 player – Otestujte svůj šestý smysl!

Publikoval 29. 01. 2015 - 4:02pm : admin
RATING
  • Grafika
  • Ovládání
  • Zábava

V současnosti na Google Play nalezneme takřka všechny hry, na které si dokážeme vzpomenout. Z času na čas se ale objeví titul, který navzdory své jednoduchosti v nabídce doposud chyběl. Jednu z těchto mezer se snaží zaplnit dnes recenzovaný Mindreader 2 player.

Uhodni myšlenky protihráče

Hra pochází od slovenských vývojářů vystupujících pod přezdívkou LeftHand. Ti mimo jiné mysleli i na českou klientelu a hra tak obsahuje plnohodnotný český překlad. Po stránce designu vsadili autoři na jednoduchost a funkčnost, co v tomto případě jistě není na škodu.

Pojďme se ale podívat na samotný princip hry. Hra je primárně určená pro dva hráče hrající na jednom zařízení. Před spuštěním samotné hry je nutné vybrat jednu ze tří úrovní. Ty se navzájem odlišují jen počtem kol. Po výběru na vás ještě čeká vyplnění jména obou hráčů a hra se může začít.

Mind mind3 Mindreader

Nyní máte na výběr ze dvou obrázkových možnosti. Po vašem výběru je na řade soupeř, kterého cílem je uhádnout, kterou možnost jste zvolili. O správnosti popřípadě nesprávnosti vašeho výběru vás upozorní zvukový signál. Pak se situace vymění a hádáte soupeřův výběr vy. V hře zároveň dochází k zvyšovaní levelu, s kterým roste počet možností na výběr. Tím se hra stává složitější pro oba hráče. Zároveň však za správný tip hráč obdrží vyšší bodové ohodnocení. V případě remízy jdou hráči do takzvaného reversního kola, kde musejí hádat možnost, kterou si jejich soupeř nevybral.

mind1 mind2 mind4

Jestli nemáte po ruce nikoho, s kým by jste si mohli poměřit síly v čtení myšlenek, je v hře zahrnutý i singleplayer. Netřeba však připomínat, že hra se skutečným protihráčem je mnohem zajímavější. V mém případě mi Mindreader ukázal, že navzdory mému velkému přesvědčení o schopnosti číst myšlenky, jsou moje výsledky jenom průměrné. Dokážete na rozdíl ode mně svůj šestý smysl obhájit i v praxi?

Info box
software image
Hodnocení
1star1star1stargraygray
no rating based on 0 votes
Název
Mindreader 2 Player
Operační systém
Android
Cena
CZK 0
Stáhnout