Perfect Kick

Publikoval 20. 10. 2013 - 4:23pm : admin
RATING
  • Ovládání
  • Grafika
  • Zábava

Dlouho jsem čekal na to, zda objevím nějakou sportovní hru, která mě opravdu chytne. Podle přísloví „kdo si počká, ten se dočká“ jsem se dočkal i já. A věřím, že i vy si tuhle fotbalovou hru užijete. Perfect Kick je přesně ta hra, která splňuje má očekávání. Žádné přemrštěné nároky na ovládání, jednoduchá bez složité zápletky, zkrátka kopni a chyť. Pokud vás při sledování fotbalu nejvíce baví pokutové kopy, tak se právě tahle hra výborně hodí do vašeho mobilu. Ocitnete se v roli jak střelce, tak i brankáře a vašim úkolem je dát více branek, než váš protivník. A není to vůbec nic jednoduchého, pokud penaltu nekopnete dobře, zvyšuje se tak šance, že vám ji soupeř lapí. A každé takové zaváhání vás může stát vítězství.

Ronaldo, střela a gól

 

Možná není právě Ronaldo váš favorit, ale o tohle tu vůbec nejde. V Perfect Kick se můžete stát jakoukoliv fotbalovou hvězdou. A záleží jen na vás, jakých výsledků dosáhnete. Ale popořadě. Ve hře máte možnost si vybrat ze čtyř lig, resp. úrovní. Ligy se vám postupně odemykají na základě vámi dosažených výsledků. Na výběr máte ze základní druhé ligy, lepší první ligy, superligy a ligy mistrů. Za každý zápas zaplatíte do společné kasy určitý obnos, pokud však zápas vyhrajete, získáte peníze nazpět, plus jdou do vaší kapsy i peníze vložené soupeřem. Pokud ale prohrajete, nezískáte nic. Může se stát, že serií proher klesne vaše finanční konto pod hranici 5 mincí, tak si musíte dát zhruba osmiminutovou pauzu, po které se vám částka potřebná k odehrání jednoho zápasu přičte na účet.

Kick I Kick II Kick III

Kromě peněz za vyhrané zápasy získáváte i fanoušky. Za vyhraný zápas získáte minimálně 4 fandy, pokud uděláte delší šňůru výher, fandů máte víc. Za prohraný zápas vám fanoušci neubývají. Krom fanoušků získáváte i zkušenosti a svůj fotbalový um můžete pilovat se svým trenérem. Ovšem mód tréninku je podle mě odbytý, pokud střelu neumístíte doprostřed brány, tak vždy dáte branku. Obdobná situace je i v obrácené roli, tedy pokud jste právě v brance vy. Střely od trenéra nemají razanci a tak ve většině případů nemáte s jejich lapením větší problém.

Ovládání na jedničku

 

 

Pokud jsem v úvodu psal o jednoduchém ovládání, tak mě můžete vzít za slovo. Nemusíte ve vícero krocích volit směr a sílu střely, vše se děje pouze jedním tahem. Různými jednotahy volíte směr, popř. faleš střely. Gól se dá dát i střelou doprostřed brány, musíte ovšem ale dokonale zmást soupeřova brankáře. Největší šance dát gól je umístit střelu přesně k tyči, sami zjistíte, že takové pokusy se nejhůř chytají.

V pozici brankáře je ovládání podobné. Pohybem prstu do stran pošlete brankáře požadovaným směrem a doufáte, že protihráč nedal míči pořádnou faleš. Tady nemůžete vymýšlet žádné kulišárny, zkrátka jen chytáte. Zápas probíhá tak, že každá strana má 5 pokusů, vyhrává ten, který dá nejvíc branek. Pokud nerozhodne základních pět sérií, přidává se serie navíc a tu platí systém KO. Tedy pravidla úplně stejná, jako v reálu ve  vyřazovacích kolech fotbalových šampionátů.

Kick IV Kick V Kick VI

V Perfect Kick nechybí možnost dokoupení vybavení. Za vyhrané peníze si můžete pořídit kopačky, brankářské rukavice, dresy, fotbalové míče, nebo různé triky. Pokud však na požadované vybavení vaše konto nestačí, můžete si peníze dobít přes mikrotransakce. Nesmím ani zapomenout, že při si můžete vybrat i postavu, se kterou budete celou hru hrát. Takže ženy nemusí hrát s mužem, ale můžou si vybrat ženu. Hra vyžaduje připojení k internetu, bez něj si zahrajete jen trénink. Je to z toho důvodu, že vaši soupeři jsou ovládání reálnými lidmi. Velké dík patří autorům i za to, že vás ve hře neotravují žádné reklamy. Pokud jste fanoušci sportu a fotbalu zvlášť, tak vám Perfect Kick můžu jen doporučit.

Info box
Hodnocení
1star1star1star1stargray
no rating based on 0 votes
Název
Perfect Kick
Operační systém
Android
Cena
CZK Free
Stáhnout

Leave A Response

Vypočítej *