Podlehněte kouzlu online her

Publikoval 9. 01. 2014 - 3:53pm : admin

Taká jste vždy milovali hraní her? Potom i vás určitě často nudilo to, že musíte hrát pouze proti virtuálním, a často předvídatelným protivníkům. Ta doba je však již dávno pryč, jelikož dnešní herní průmysl jasně cílí na hry, které lze hrát online, proti celé řadě dalších hráčů, a to z celého světa. Pokud máte rádi témata války, potom vás jistě zaujme třeba hra World Of Tanks. Jak už napovídá sám její název, hlavní roli zde hrají právě tanky, a velké takové bitvy proti ostatním protihráčům. S postupem času samozřejmě můžete měnit dané stroje, popřípadě je inovovat, či samozřejmě opravovat.

Pokud je vám dané téma hodně blízké, rozhodně se nemusíte držet pouze při zemi – a to doslova. Můžete se totiž účastnit i rozsáhlých leteckých bitev, včetně možností útočit na pozemní cíle. To vše totiž přináší hra World Of Warplanes. U ní budete nejenom překvapeni výběrem letadel, ale také velmi povedenou grafikou a skvělou ovladatelností, kterou právě při jednotlivých soubojích jistě oceníte – a to ať už jste zvolili špičkový stíhací stroj té doby, nebo raději mohutný bombardér. Podobného tématu a na podobném konceptu je však postavena také další hra, která nese název War Thunder. Zde však nejste omezeni pouze letadly jako takovými, ale můžete plně útočit například i na cíle ve formě lodí, nebo řadu dalších cílů. Hra samotná vznikla již v roce 2002, a od té doby je nejenom stále inovována její grafika, která odpovídá současným trendům, ale také stále stoupá počet hráčů, kteří ji po celém světě hrají.

Pokud vás však témata války zase tak nezajímají, a raději byste vstoupili do světa fantasy, a to se svou vlastní postavou, i tuto možnost dnešní MMORPG hry nabízejí. V tomto ohledu je určitě třeba zmínit hned dvě z nich. Ta první nese název Metin2, a začíná poměrně zajímavým příběhem, kdy se z jedné celistvé a spokojené říše stalo něco neočekávaného, a to vlivem pádu tajemného kamene, který nesl právě název Metin. Podobně zajímavý příběh, kdy se svou postavou můžete putovat po zajímavém fantasy světě, vám však nabídne také hra 4 story. I ta se těší velké oblibě, což dokládá také to, že existuje již v 15 jazykových mutacích.