Ponořte se do světa online her

Publikoval 9. 04. 2014 - 3:56pm : admin

Online hry se stávají fenoménem poslední doby. Pryč jsou časy, kdy jsme si mohli zahrarát online jen jednoduché flash hry, nyní jde doba kupředu a i online hry nabízejí neskutečnou porci zábavy a vymakaného grafického prostředí. Dnes si stručně představíme tři online hry, které právě frčí na internetu. A ne ledajaké, samé lahůdky.

AION Free To Play

 

První hra, na kterou se kouknem je MMORPG hra AION Free To Play. Pokud máte rádi originální a nezaměnitelný fantasy svět, je právě AION pro vás ta pravá hra. Setkáte se v ní s různými roztodivnými bytostmi, jako jsou červíci, housenky a mnoho dalších příšer a svedete s nimi mnoho bitev.

AionAionaion-wing

Hra si zakládá na fascinující grafice a dokonalé hratelnosti. Díky těmto vlastnostem a chytlavým dějem budete mít problém se odtrhnout od svého počítače. Na začátku si zvolíte jednu ze dvou ras a hned se můžete vrhnout do víru boje. Jak se budete postupně zdokonalovat, vyberete si povolání, které vás bude ve hře provázet. Samozřejmostí je postupné vylepšování schopností vaší postavy, mimo jiné například létání a plachtění. Hra je k dispozici zdarma.

World of Warplanes

 

Kdo by neznal tankovou bitvu, předchůdkyni World of Warplanes. Pohltila mnoho hráčů, ale World of Warplanes za ní moc nezaostává. Troufám si tvrdit, že letadlové bitvy jsou mnoho zábavnější, než ty pozemní. K dispozici máte desítky letadel, ve kterých můžete svést ty největší bitvy, jaké dějiny kdy zaznamenaly. Bojovat můžete proti ostatním bojovníkům, nebo i proti pozemním cílům.

 

 

Letouny, které jsou v World of Warplanes k dispozici, jsou kopie skutečných válečných strojů, které byly ve dvou světových válkách k vidění. Od dvojplošníků, které létaly v první světové válce až k nejmodernějším stíhačkám, tak by se dal charakterizovat děj téhle ságy. Navíc můžete létat s kolegy v útočných formacích a ničit tak nepřátelská vojska operující ve vzduchu.

Forge of Empire

 

Forge of Empire patří do strategických budovatelských her. Ve hře jste panovníkem, který musí rozvíjet své impérium v různých historických epochách. Na starosti máte jak hospodářský rozkvět říše, tak i válečnou stránku vedení říše. Začínáte v pravěku, kdy si založíte první svou osadu a s pomocí dostupných materiálů ji rozvíjíte.

foe_screenshot_08

Forge of Empire vás uchvátí především svým postupným vývojem. Postupně objevujete nové možnosti a na jejich základě budujete stále lepší a vymakanější říši. Staráte se o nově příchozí osadníky, o jejich ochranu a blahobyt. Vyzkoušejte si sami, jaké to je být mocným vladařem.