Pou

Publikoval 8. 02. 2013 - 3:55pm : admin
RATING
  • Ovládání
  • Grafika
  • Zábava

Momentálně nejoblíbenější hrou zdarma na celém Google Play, který obsahuje přes 200 tisíc aplikací je hra Pou. Postarejte se i vy o svého mimozemského mazlíčka.

 

Pou - Hra pro AndroidSledujte jak roste

Malý sladký mimozemšťan Pou vám vyroste, když ho budete pečlivě krmit. Nezapomínejte si s ním i hrát a pravidelně jej umývat, nebo vám bude smrdět telefon J. K tomu slouží herna. Laboratoř zase k vytváření různých experimentů

 

 

Nezapomeňte na doplňky

Vašeho Poua si navrhnete podle toho, jak sami budete chtít. Mimo jiné jej však můžete oblékat a vybavovat doplňky jako jsou třebas sluneční brýle. Když se vám podaří dobrý kousek, můžete si odemknout i extra věcičky pro svého Poua.

 

Pou - Hra pro AndroidUkládat, ukládat a ještě jednou ukládat

Když jsem se rozhodl psát o této hře díval jsem se na reakce českých uživatelů. Hra se jim velmi líbí, ale každý, kdo poctivě neukládá po každém novém dosaženém levelu po přihlášení přijde o svá data a mnoho hráčů tento fakt odradil a hru odinstaloval. Přitom podle většiny hráčů Poua stačí pravidelně ukládat. Přejeme hezkou zábavu.

Vývojář: Zakeh

[button link=“https://play.google.com/store/apps/details?id=me.pou.app&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsIm1lLnBvdS5hcHAiXQ..“ color=“#008000″ size=“2″ style=“2″ dark=“0″ radius=“5″ target=“blank“]Stáhnout z GooglePlay[/button] [button link=“http://ulozto.cz/xUegZrf/pou-1-1-31-apk“ color=“#008000″ size=“2″ style=“2″ dark=“0″ radius=“5″ target=“blank“]Stáhnout do PC[/button]

Leave A Response

Vypočítej *