Prší

Publikoval 29. 06. 2013 - 3:18pm : admin

Málem bych zapomněl na českou karetní klasiku. Snad každý z nás někdy hrál s kamarády karty a vsadím se, že nejčastěji to bylo Prší, nebo Sedma. A kdo ne, tak jako by nebyl. A nyní se dočkali i majitelé Androidů, protože vývojáři z Zentity přinesli tuto hru i na tato zařízení. Je pravda, že na GooglePlay naleznete desítky podobných her, ale tahle vás vtáhne svou klasickou hospodskou atmosférou a dost dobře vypadajícími kreslenými kartami, což kde kdo ocení. Navíc je hra kompletně v češtině a zaujme i mluvenými hláškami typu bereš dvě, stojíš atd. Nyní si můžete tuhle karetní hru stáhnou přímo do svého telefonu a krátit si tak dlouhé chvíle. Díky dual módu můžete vyzvat i svého kamaráda, hrát ale můžete bohužel jen z jednoho zařízení. Snad kluci ze Zentity do budoucna zapracují i na klasickém multiplayeru po síti. Nechme se překvapit.

Jednoduché prostředí

 

 

Prostředí ve hře je velmi jednoduché, podkreslené hudbou tahací harmoniky. Pohled seshora zabírá hrací stůl a rozdané karty. Hráčovy karty jsou samozřejmě odkryté. Kartami pohybujeme přetažením pomocí prstu, pokud protihráč položí eso potvrdíme stopku pomocí žetonku. Hra je doprovázena českým komentářem, při položení sedmy, esa a spodka. Na závěr hry v závislosti na výsledku, jsou vám přičteny/odečteny peníze. Své skóre můžete sdílet přímo na stránkách hry a porovnat se tak s ostatními hráči.

V módu dvou hráčů je herní obrazovka stejná s tím rozdílem, že si hráči musí mobil předat a ťuknout si na své karty, aby se jim odekryly. Škoda jen, že multiplayer není řešen po síti, bylo by to zábavnější a hráči by měli o hře lepší přehled. Prší je na GooglePlay k dispozici ve verzi Free a placené. Uvádíme odkaz na placenou verzi.

prší I prší

Autor: Zentity

Velikost: 11 MB

Leave A Response

Vypočítej *