Rayman Fiesta Run

Publikoval 9. 11. 2013 - 3:06pm : admin
RATING
  • Ovládání
  • Grafika
  • Zábava

Minulý týden vydal UBISOFT novou sérii oblíbené ságy Rayman, tentokrát pod názvem Rayman Fiesta Run. Potěší zejména krásnou kreslenou grafikou a výbornou hratelností. Běhací plošinovka je postavena na starším, ale vylepšeném enginu UBIArt, na kterém běžely mimochodem i starší Rayman hry Origins a Legends. V Rayman Fiesta Run na vás čeká na 75 kol, ve kterých se dočkáte mnoha vylepšení od předchozích dílů. Hrdina umí nově i plavat a měnit svůj objem.

Ovládání na jedničku

 

 

Jak už jsem psal výše, ovládání je naprosto jednoduché. Jedním prstem jen klikáte na obrazovku, pokud chcete skočit, druhým, pokud si chcete prorazit cestu. Nic víc k ovládání není potřeba, což vám usnadňuje soustředí se na samotný děj hry. K samotnému hraní nemusíte být připojeni k internetu, hrát se dá i offline.

Rayman III Rayman II Rayman I

Samotný děj hry je chytlavý a budete mít problémy se od hry odtrhnout. Vašim úkolem je posbírat co nejvíc létajících mušek, nebo mincí. Čím víc, tím líp protože na jejich počtu závisí váš další postup ve hře. Pozor si musíte dát na modré ježury, které můžou vašeho hrdinu probodnout, nebo na bossy chrlící oheň. Ale ty můžete využít i k odrazu, jen musíte být dostatečně rychlí a včas se dostat z jejich dosahu.

Hra je dostupná ke stažení na GooglePlay, velikost základní instalace je 103 MB. Při prvním spuštění si hra ještě nějaké data stáhne, ale ne už takový objem. Bohužel není ve verzi FREE, zaplatíte za ni v přepočtu cca 41 Kč.

 

 

Info box
Hodnocení
1star1star1star1stargray
no rating based on 0 votes
Název
Rayman Fiesta Run
Operační systém
Android
Cena
CZK 69,50
Stáhnout

1 Comment so far. Feel free to join this conversation.

Leave A Response

Vypočítej *