Soccer Kick

Publikoval 20. 11. 2013 - 5:23pm : admin
RATING
  • Ovládání
  • Grafika
  • Zábava

Před měsícem jsem tu psal o zábavné sportovní hře z fotbalového prostředí Perfect Kick. Dnes na ni úzce navážu hrou z téhož prostředí, kterou si můžete zahrát na svém mobilu. Jmenuje se Soccer Kick a nekopete v ní penalty, nýbrž volné kopy z různých vzdáleností a úhlů. Taky jste jen v pozici střelce, není se tak třeba trénovat jako brankář, což v konkurenčním Perfect Kick není. Soccer Kick můžete hrát i offline, připojení k internetu není třeba. Při zapnutí hry vám naběhne menu, ve kterém si můžete vybrat ze čtyř herních módů a jednoho módu tréningu.

Rozhoduje kopací technika

 

 

Kopání míče na bránu není tak jednoduché, jak se zdá. Autoři hry se snažili hráčům střely pořádně znepříjemnit a to především různě postavenými bránícími hráči. Navíc je v bráně krom brankáře i terč, při jehož trefení je hráči připsán větší počet bodů. Občas se v bráně objeví i menší pohybující se terčík, jehož trefení se hráči připíše dvoj/trojnásobek bodů.

Soccer II Soccer V Soccer VI

Ovládání je jednoduché, tahem prstu po obrazovce určíte míči směr i rychlost letu, navíc mu můžete dát i faleš, což je mnohdy při rozestavení obránců nezbytné. Ve hře je na výběr ze čtyř módů a to střelby na terč, časově omezené hry, hry pro dva hráče na jednom zařízení a turnaje. Nejzábavnější je Turnaj, kde se musíte v play-off systému dostat až do finále. V každém kole je k postupu potřeba určitý počet bodů, který se souměrně zvyšuje.

Soccer Kick je jednou z mála her, ve které nejsou obsaženy žádné mikroplatby. Je to dáno zejména tím, že hra neobsahuje žádnou možnost vylepšení. Celé ovládání hry je vyřešeno spolehlivě, míč opravdu letí tam, kam ho tahem prstu nasměrujete. Hra má necelých 10 MB a odkaz na její stažení je umístěn v Infoboxu pod článkem.

Info box
Hodnocení
1star1star1stargraygray
no rating based on 0 votes
Název
Soccer Kick
Operační systém
Android
Cena
CZK 0
Stáhnout

Leave A Response

Vypočítej *