Sprinkle Islands

Publikoval 15. 07. 2013 - 9:26am : David
RATING
  • Ovládání
  • Grafika
  • Zábava

Čas utekl jako voda a studio Mediocre přispěchalo s druhým dílem své oblíbené hry Sprinkle, tentokrát pod názvem Sprinkle Islands. Jedná se o pokračování úspěšné hasičské hry, ve které máte za úkol malým člobrdíkům zachránit jejich obydlí před ničivými plameny. Máte k dispozici hasičský vůz a omezenou zásobu vody, se kterou musíte uhasit všechny místní požáry. Práci vám znesnadňují různé překážky a terénní nerovnosti, ale jako správný hasič se s tím musíte nějak popasovat.

Samé požáry

O ovládání jsem psal již při recenzi prvního dílu, nemá tedy smysl se opakovat, i když i ovládání doznalo jedné změny. Nyní si vystačité jen s pohybem hasícího ramena nahoru a dolů, odpadla nutnost volit úhel náklonu, což přineslo více pohodlí a zjednodušení. Autoři hry zachovali úžasnou grafickou stránku hry, přidali bonus ve formě extra watter, dokonce se ve hře setkáme i s chobotnicí nebo obřím červem. A hlavně Sprinkle Islands je ještě zábavnější, než úvodní díl.

sprinkle isl I Sprinkle isl II Sprinkle isl

A co se vše kromě ovládání změnilo? Přibyla možnost doplnění nádrže s vodou pomocí bonusu, změnil se grafický ukazatel stavu nádrže a v neposlední řadě k požárům přejíždíte. V prvním díle jste jen dojeli k požáru a když jste ho uhasili, byla mise splněno. V Sprinkle Islands je to jinak, uhasíte první požár a musíte dojet k dalšímu, což posunuje hru mnohem výš. K dispozici je prozatím 48 levelů, tak doufejme, že vývojáři přijdou s další várkou co nejdřív. Pokud vás hra chytne stejně jako mě, brzo tak nebudete mít co hrát. Hra je dostupná jak v placené, tak i FREE verzi.

Leave A Response

Vypočítej *