Subway Surfers

Publikoval 12. 02. 2013 - 5:23pm : admin
RATING
  • Ovládání
  • Grafika
  • Zábava

Další z řady oblíbených her je skákací hra Subway Surfers. Na ovládání jednoduchá hra, která se vám vryje pod kůži tak, že opět budete mít problém odložit mobil. Váš úkol je jednoduchý, vyhýbat se překážkám a projíždějícím vlakům. A hlavně – sbírat peníze a bonusové předměty, které vám zjednoduší následující úsek hry. Vše podkresluje dobrá grafika a vynikající jednoduchá ovladatelnost.

 

Ovládání a děj hry


Jak už jsem psal výše, ovládání hry je jednoduché. O pohyb vpřed se aplikace stará sama, vy jen měníte směr, skáčete nebo podlézáte překážky. To vše zvládnete jedním prstem. Ze začátku je běh pomalý, ale s ubíhajícími metry se pohyb zrychluje, což vás nutí zvýšit soustředění, abyste stihli včas zareagovat na překážky. Na svého hrdinu se díváte seshora, máte tak dokonalý přehled o okolí, resp. o dění před vámi. Vašim úkolem je utéct před hlídačem železnice a jeho psem, protože vás chytil ve stanici, při vytváření graffity na vlakové soupravě.

Běžíte po kolejišti, většinou jsou k dispozici tři koleje, a vyhýbáte se odstaveným nebo projíždějícím vlakům, skáčete přes zarážedla, pokud jsou příliš vysoká tak je podlezete. Cestou sbíráte mince, za které si můžete následně vylepšit hrdinu, nebo koupit různá vylepšení, či splnění úkolů, které dostáváte formou turnajů. Ten hlavní, který se skládá ze tří úkolů, vám při splnění všech úkolů přidá bonus ve formě rychlejšího počítání uběhnutých metrů. Kromě mincí sbíráte i bonusové předměty, magnet – přitahuje mince, skákací boty – přeskočí vlak, hvězda – zdvojnásobí uběhnuté metry, bomby s plynem – umožní létat a magic box – přidá nějaký předmět do inventáře.

subway surfers I subway surfers II

 

 

 

subway surfers IV subway surfers III

 

Hra se automaticky ukládá, takže o své vydělané peníze nepřijdete. Lze hrát i bez připojení na internet a hra je nabízena zdarma.

Velikost: 23 MB

Vývojář: Kiloo Jobs

[button link=“https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kiloo.subwaysurf&feature=apps_topselling_free#?t=W251bGwsMSwxLG51bGwsImNvbS5raWxvby5zdWJ3YXlzdXJmIl0.“ color=“#008000″ size=“2″ style=“2″ dark=“0″ radius=“5″ target=“blank“]Stáhnout z GooglePlay[/button] [button link=“http://ulozto.cz/xWsCL92/subway-surfers-1-4-2-apk“ color=“#008000″ size=“2″ style=“2″ dark=“0″ radius=“5″ target=“blank“]Stáhnout do PC[/button]

 

 

Leave A Response

Vypočítej *