Také jste propadli oblíbenému fantasy žánru?

Publikoval 21. 03. 2014 - 10:42am : admin

Ve světě her, tedy především těch počítačových existuje celá řada různých žánrů, a každý z nich se těší velké oblibě. Jedním z takových je zcela určitě i žánr fantasy, který si získává hráče snad již od doby, kdy byla první taková hra vydána. A není se čemu divit, jelikož právě samotné světy tohoto žánru jsou možností, jak dokonale zapojit i svou fantazii.

Fantazie však nemusí být to jediné, co budete při hře používat. Záleží tedy konkrétně, jakou hru zvolíte. Pokud ale vsadíte na jednu z trojice velmi oblíbených, a to na hru Metin 2, bude vám jasné, že kromě toho, že se budete kochat procházením virtuálního světa, budete muset zapojit své zbraně, a bojovat proti tvrdým nepřátelům. A to na půdě světa, který byl v minulosti dokonalý a spravedlivý, ale právě kámen Metin, který spadl z nebe, vše dokonale pohřbil, a tak začalo vládnout zlo, proti kterému je nutné bojovat. A to s vaší postavou, kterou si na začátku hry zvolíte.

Úchvatné prostředí 4Story

A pokud hledáte další představitele tohoto oblíbeného žánru, rozhodně můžete vsadit i na další MMORPG. Ty jsou totiž ve světě fantasy něčím novým, díky čemuž se tak můžete setkávat s reálnými hráči, a to z celého světa. A stejné je to i v případě hry 4Story. Na samotném začátku si stačí zvolit jednu rasu, a to Vílu, Felina, nebo běžného člověka. A následně se již můžete vydat do víru nejenom nádherně propracovaných detailů a zajímavé hudby, ale hlavně do víru mnoha a mnoha bitev, ve kterých se ukáže, nakolik jsou vlastnosti vaší postavy důležité, a jak dokáže své schopnosti využít proti soupeřům.

Ponořte se do ságy Drakensang

Drakensang_Main

A i tato hra vás rozhodně dokáže nadchnout, a budete u ní trávit dlouhé a dlouhé hodiny. A aby byl náš trojlístek kompletní, zmíníme i posledního představitele tohoto žánru. Jedná se o hru Drakensang, která je velmi známou ságou po celém světě, ale teprve nyní si našla cestu do světa MMORPG, a lze tak říci, že sklízí skutečně velký úspěch. A to hlavně pro desítky dokonalých grafických efektů, které vás během vašeho putování dokonale pohltí. Stačí si jenom vybrat postavu a začít.