Temple Run 2

Publikoval 5. 02. 2013 - 1:09pm : admin

Pokračování úspěšné hry Temple Run1, aneb věčně na útěku. Ve hře se opět stanete dobrodruhem, který musí uniknout pronásledování zuřící opičí obludy. Při útěku musíte sbírat mince a drahokamy a zároveň překonávat různé překážky. Body lze získávat za uběhnutou vzdálenost a taky za nasbírané mince.

Ovládání hry je jednoduché. Hrdina běhá automaticky, vy se jenom staráte o změnu pohybu do stran, přeskakování překážek, nebo jejich podlézání. Ovládat hru lze i nakláněním zařízení, to abyste mohli sesbírat veškeré předměty, které se na cestě nachází. Od nástrah, které vám hra přinese nebudete mít nikdy klid. Mezi všudypřítomnými mincemi je nutno sbírat již zmíněné drahokamy, za které můžete vyměnit všelijaké vylepšení, nebo si vybrat jinou postavu, ve hře lze vybrat ze čtyř, ovšem na začátku jsou zbylé tři uzamčeny.

 

U každé postavy je možnost jeho nakonfigurování. To znamená, že nastavíte jeho schopnost, ve které by měl vynikat a taky vyberete jeho unikátní dovednost, tzv. powerups. Tu můžete ve hře aktivovat tak, že po sesbírání určitého množství mincí klepnete na počítadlo a tak se vám zvolená dovednost aktivuje. Může se jednat o magnet, který přitahuje mince, štít který vás ochrání před monstrem, nebo si zkrátka jen vyberete přidání mincí nebo zvýšení skóre.

Temple run Temple run III Temple run IIZa mince můžete pořídit i delší čes trvání fungování štítů, magnetů, delší dobu ve sprintu či častější objevování bonusů nebo zboží za nižší ceny. Temple Run2 nabízí i tzv. dodatkové hry ve formě denních miniher, kdy máte za úkol nasbírat daný počet mincí nebo uběhnout několik kilometrů. Splněním úkolu postupujete do dalšího levelu. Temple Run 2 je tedy další návykovou hrou, která nesmí ve vašem mobilu chybět.

Stránky vývojáře: Imangi Studios

Velikost: 32 MB

[button link=“https://play.google.com/store/apps/details?id=com.imangi.templerun2&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5pbWFuZ2kudGVtcGxlcnVuMiJd“ color=“#008000″ size=“2″ style=“2″ dark=“0″ radius=“5″ target=“blank“]Stáhnout z GooglePlay[/button] [button link=“http://ulozto.cz/xiiXSoK/temple-run-2-v1-0-1-thomas-xxxxx-apk“ color=“#008000″ size=“2″ style=“2″ dark=“0″ radius=“5″ target=“blank“]Stáhnout do PC[/button]

 

1 Comment so far. Feel free to join this conversation.

  1. ohneta 5.2.2013 at 23.29 - Reply

    Super hra, díky za tip.

Leave A Response

Vypočítej *