Turbo River Racing

Publikoval 5. 07. 2013 - 12:23pm : David

Pokud nehledáte od hry žádný zázrak, tak Turbo River Racing dokonale splňuje vaše požadavky. Nenáročná hra, která nenadchne, ale taky neurazí. Zařadil bych ji do Retro stylu, protože graficky jsou současné hry někde jinde, než tahle dalo by se říct nezáživná hra. Grafika je opravdu jako z 80tých let minulého století a děj absolutně bez nápadu. Celá hra spočívá v tom, že ovládáte motorový člun v jakémsi kanálu, či korytu řeky a mimo vyhýbání se různým překážkám, žralokům, piraním, krokodýlům a beranidlům, sbíráte mince a gymnastické kruhy. Ano čtete správně, až takových bizardností se ve hře dočkáte.

Ve stoce mezi krokodýly

 

 

 

O smyslu hry jsem psal výše, nyní si něco povíme o ovládání. No ono toho vlastně ani není co říct, loď se pohybuje vpřed konstantní, neměnnou rychlostí sama, vy jen pomocí náklonu telefonu určujete směr. Kupodivu ovládání pomocí sensorů je docela přesné a bezproblémové. Aspoň něco, co je v téhle hře povedené.

Dříve jsem se zmínil o mincích a kruzích. Za nasbírané mince si můžete pořídit novou loď, každá nová vám přinese o jeden život navíc. Můžete se tak dočkat i zaoceánského parníku, ikdyž si nedovedu takovou loď představit někde v Amazonce mezi krokodýly. Kruhy sbíráte jen pro využití bonus levelu, po nasbírání cca 35 kruhů se vám tento bonusový level odemkne a vy můžete v klidu sbírat mince.

Co mě na hře nejvíc vadí je to, že prakticky neumožňuje žádné zvyšování obtížnosti. Podle všeho je nastavena jen na jednu úroveň a je jedno, v kolikátém kole se právě nacházíte. Což vede k brzkému omrzení celé hry a jejímu následnému odstranění z mobilu. Kdyby autoři na hře ještě trochu zamakali, zhodnotil bych ji jako průměr, tak musím bohužel konstatovat, že hra Turbo River Racing zbytečně zabírá místo na mém mobilu.

river I river II river III

Autor: Tektite

Velikost: 9,5 MB

Leave A Response

Vypočítej *