Vybíráme 10 nových aplikací na Android

Publikoval 20. 06. 2013 - 8:24am : admin

Nové aplikace potřebují prorazit na světlo světa, což není pro vývojáře vůbec snadná úloha. V moři aplikací a her, které najdeme v obchodě GooglePlay zapadnou až na úplné dno a autor je jen stěží vyzdvihne sám na hladinu tohoto oceánu. Tedy pokud nemá dostatečné finanční krytí. Každý den se v tomto androidím obchodě objeví tisíce nových položek a jen mizivé procento má šanci dostat se do podvědomí uživatelů. Proto budeme čas od času zveřejňovat méně známé aplikace, které ještě nedosáhly sta stažení a o kterých si myslíme, že by neměly upadnout v zapomnění. A je už jen na vás, jaké jim udělíte hodnocení. Souhrn méně známých aplikací budete nacházet v rubrice FreshDroid.

How to Make Paper Airplanes

 

 

Aneb návod, jak si z papíru vyrobit 3D letadýlka. Pokud jste někdy snili o postavení bombardéru, či stíhačky, ale bohužel jste neměli ty správné modelářské vlohy, můžete to zkusit napravit a poskládat si vlastní letadýlko z papíru pomocí téhle aplikace. Není nic jednoduššího než si vzít kus papíru a pustit se do práce. Přeji šikovné ruky a hezký let.

Compare between the stores

 

 

Porovnat se dá všechno tedy i obchody. S touhle aplikací se z vás stane špion, který dokáže pomocí svého telefonu udržovat přehled i o novinkách v konkurenčním obchodě iPhone Store. Chcete se dozvědět o aplikacích z iPhone obchodu na vašem zařízení se systémem Android jedním kliknutím? Tahle aplikace vám umožní sledovat všechny novinky, které se na iPhone objeví. Systém dokáže vyselektovat ty nejlepší aplikace podle zemí. Většina aplikací se vyvíjí pro všechny OS, takže pokud se vám nějaká zalíbí, tak je šance že bude k dispozici i pro systém Android.

Fitness Check-up

 

Myslíte si, že jste ve formě? Není nic jednoduššího, než se o tom přesvědčit. Fitness Check-up je aplikace, která vám příjemně a zábavně poradí veškeré cviky. Pomocí aplikace můžete i zhodnotit svou fyzickou kondici v jedenácti různých kritériích, mimo jiné kapacita svalů, síla, puls, BMI, index tělesného tuku, rychlost reakce a další.

Music Tutor Sight Read

 

 

A máme tu i něco pro milovníky hudby, resp. pro studenty hudebních škol nebo samouky. Aplikace Music Tutor Sight Read je skvělým pomocníkem při učení not, doslova vám pomůže naučit se noty číst. Obsahuje několik testů, které prověří vaše znalosti a příjemným způsobem vám pomůže s učením.

Floating Notifications

 

 

Floating Notifications je nový způsob zobrazování upozornění. Jak už z názvy plyne, jedná se o plovoucí okna zobrazující veškeré události (sms, mms, e-mail atd.), ale i o upozornění aplikací jako facebook, Google+, nebo obyčejné připomínky. Aplikace funguje i v režimu celé obrazovky, dokonce i ve hrách nebo při sledování videa na youtube.

Kids Media

 

 

Další aplikace, o které si napíšeme je určena pro ty nejmenší. Osobně nejsem zastáncem zabavení dětí pomocí tabletů, ale budiž. Aplikace obsahuje hodnocení na 18 000 různých dětských filmů, her, televizních show, knih, hudby díky čemuž můžete své dítko zabavit a snad i podpořit jeho intelektuální rozvoj. Ke každé položce naleznete i recenzi, takže nekupujete zajíce v pytli.

Flowpaper Free

 

 

Flowpaper je interaktivní kreslící nástroj, který vám umožní vytvářet pomocí prstu krásné obrazy s tekoucím efektem. Je ideální pro vytváření vlastního prostředí v zařízení, nebo můžete své výtvory porovnávat se svými přáteli. Ukažte, že ten nejlepší umělec jste právě vy.

3D Image Live Wallpaper

 

 

Zvyšte živost a nápaditost své domovské obrazovky pomocí pohyblivé 3D tapety. Hloubkový 3D efekt nejlépe funguje s obrazy s ostrými hranami, nepoužívejte tedy žádné objekty s pozvolnými přechody, pokud chcete aplikaci dokonale využít.

Taskbar – Windows 8 Style

 

 

Jste navyklí na Windows styl a v Androidu vám chybí? Tak právě pro vás je určena aplikace Taskbar – Windows 8 Style. Můžete si tak přizpůsobit mobil dle vašich požadavků a můžete tak mít domovskou obrazovku stejnou, jako máte na svém počítači.

Trailerpop

 

 

A na závěr tu máme i něco pro milovníky filmů. V aplikaci si můžete jednoduše vyhledat trailery k filmům a navíc se pobavit a taky prověřit své filmové znalosti. Trailerpop obsahuje nepřeberné množství otázek týkajících se filmů, tak si vyzkoušejte své podvědomí o nich.

Leave A Response

Vypočítej *