Zahrajte si oblíbené logické hry

Publikoval 3. 10. 2013 - 5:19pm : admin

Hledáte zábavu a chcete zabít nudu? Kvůli tomu není nutné vstávat od vašeho počítače, jelikož si můžete zahrát oblíbené logické hry, a to bez složitého instalování nebo nastavování, jelikož se jedná o jednoduché flashové hry. Pokud bychom si je měli představit, tak mezi tu nejoblíbenější rozhodně patří hra nesoucí název Mahjong. Její princip je poměrně jednoduchý, z plochy jednotlivých kostek je nutné spojovat stejné motivy a to na maximálně tři tahy. Ačkoliv se to zdá na první pohled jednoduché, rozhodně je u této hry nutné přemýšlet, jinak nebude do vítězného konce nikdy dohrána.

Druhou oblíbenou logickou hrou je ta, kterou pravděpodobně všichni známe. Jedná se o oblíbený Tetris, který dokázal bavit generace lidí. Tato hra samozřejmě spočívá ve správném ukládání jednotlivých kostek různých tvarů, kde je účelem tvořit souvislé řady, které se poté smažou a sníží tak celkovou základu, na které stavíme.

To však určitě není jediná hra, která je z hlediska oblíbenosti na trhu tak vyhledávaná. Za zmínku rozhodně stojí třeba herní série Home Sheep Home, která spočívá v převádění oveček z místa na místo, kde je nutné umožnit jim bezpečný a ničím nerušený přechod. A ten je cílem k postupu do dalšího levelu. Za velmi podobnou hru by se dala označit série s názvem Snail Bob, kdy je taktéž nutné živočicha převést všemi nástrahami, které dané herní kolo přináší. Tentokrát se ale nejedná o ovce, nýbrž o šneka.  Jednou z dalších logických her je také oblíbená Monkey Go Happy a jak už napovídá sám název, jejím cílem je rozveselit opičku. To se vám povede jenom tak, že úspěšně splníte daný úkol. Pokud se vám to skutečně povede, máte vyhráno.

Pokud se tedy nudíte, chcete se pobavit a zároveň trochu potrápit váš mozek, jsou podobné hry rozhodně tou správnou volbou, se kterými chybu rozhodně neuděláte.

Leave A Response

Vypočítej *