Zahrejte si proti reálným protivníkům

Publikoval 30. 01. 2014 - 6:19pm : admin

Také milujete hraní her? Potom věřte, že aktuální herní svět nabízí mnohem lepší možnosti, než tomu bylo dříve. A to nejenom z hlediska grafiky či ovladatelnosti, ale i z hlediska toho, že můžete hrát proti reálným hráčům z celého světa. To umožní velmi populární MMORPG, a jednou z takových je i oblíbená fantasy hra Metin2. Tato hra vás nejenom dokonale pohltí, ale také vás vtáhne s vaší postavou do nádherného fantasy světa, ve kterém se bude odehrávat vaše dobrodružství. A spolku s touto vaší postavou zde budou další, a to postavy dalších hráčů. I ti hrají a zažívají příběh, který byl sice poklidný, ale svět ve kterém se hra odehrává, se po pádu kamene Metin výrazně změnil. A je i vaším úkolem přenést se přes všechny jeho nástrahy, které vám přináší.

Pokud však máte raději o něco akčnější zábavu, a to založenou na velmi tvrdých, a to tankových bitvách, vsaďte na hru World of Tanks. Ta přináší jedinečný zážitek, kdy můžete bojovat s reálnými imitacemi tanků, a to jak jinak,wot_artworks_zombie_image_03 než proti reálným hráčům. Cíle bitev jsou samozřejmě jasně dané, a to vyhrát. Tak přejděte na download  World of Tanks, a sami se přesvědčte o tom, že právě tato akční hra má co nabídnout. Stačí si zvolit vlastní tank, který lze s každou vyhranou bitvou vylepšovat, opravovat a inovovat. A díky tomu se z něho stane jeden z nejlepších, se kterým svého protivníka dokonale zničíte. A díky skvělé grafice si tento pocit budete moci pokaždé nádherně vychutnat.

26_renders_metin2_by_aeli9-d5i5x2oPokud však máte raději strategie, a to nenáročné a oddychové, a přitom nechcete nic instalovat ani dlouze nastavovat, i pro vás nabízí herní svět možnosti. Jednou z nich je vyhledávaná hra My Little Farmies, která si taktéž získává hráče po celém světě. A jak už napovídá sám název, princip hry je jasný. Vést svou vlastní farmu, a to ve všech ohledech, které tomu patří – tedy pěstování úrody, chov zvířat a další věci, které vás rozhodně pohltí a nadchnou. Pokud tedy máte dost různého útočení, a raději hledáte oddychovou hru, je tato hra určitě tou správnou volbou, což potvrzuje mnoho jejich hráčů.