Instalace her a aplikací z PC

Může se stát, že nechcete z nějakého důvodu použít mobilní data z Wi-Fi nebo vaši SIM karty, ale přesto byste si rádi stáhli nějakou hru, kterou byste chtěli hrát v telefonu Android. Postup je celkem jednoduchý.

Stačí datový kabel

Nepotřebujete připojení k internetu, postačí vám datový kabel zpravidla s microUSB koncovkou a počítač připojený k internetu. Na něm si najdete hru nebo aplikaci, kterou chcete dostat do telefonu. Aplikace i hry pro Android mají microUSB kabelkoncovku.apk.

Můžete si některé hry nebo aplikace stáhnout třeba na našich stránkách. Poté, co si hru stáhnete a uložíte do počítače Propojíte telefon s operačním systémem Android za pomocí kabelu s počítačem, nejlépe v režimu Mass Storage. to znamená, že se telefon chová jako pevný disk.

Do paměti telefonu nebo na kartu

Je jedno zda aplikace nahrajete do paměti telefonu nebo na jeho kartu. V případě, že máte čtečku karet je lepší nahrát soubor s koncovkou .apk na paměťovou kartu. Vyhnete se tak nutnosti propojovat telefon s počítačem.

Nyní již stačí mít ve vašem telefonu se systémem Android průzkumníka soborů, kterým najdete soubor s koncovkou .apk, který jste do telefonu nahráli. Spustíte jej a započne instalace.

Logo operačního systému AndroidDejte pozor na smluvní podmínky

Smluvní podmínky a licenční ujednání jsou věci, které nikdo nečte pořádně. Někdy se to však vyplatí. Existují totiž aplikace, které po instalaci sledují vaši aktivitu či vaši polohu, mají přístup k internetu a mohou být i škodlivé. Proto je vždy lepší věnovat 10 minut vašeho času informaci a pročíst bedlivě informace. Vyhnete se pak následným nepříjemnostem.

Podporovaná zařízení

Seznam podporovaných zařízení naleznete zde.

Leave A Response