Inzerce

Naše stránky Hry na Android poskytují přehled o nejnovějších a nejoblíbenějších hrách na mobilní telefony a tablety s OS Android. Díky stále se zvyšující návštěvnosti můžeme poskytnout všem zájemcům o inzerci zajímavý reklamní prostor. Záleží jen na vás, jakému typu reklamy dáváte přednost, my vám můžeme nabídnout hned několik možností. 

Bannerová reklama

  • Banner o rozměru 300×250 v pravém menu nahoře
  • Banner o rozměru až 300×600 v pravém menu dole (velikost lze změnit podle přání inzerenta)
  • Banner v článku (různé velikosti i umístění)

Cena za umístění

Horní banner 300×250 nahoře350 Kč/měsíc

Spodní banner 300×600 dole250 Kč/měsíc

Banner v článku150 /měsíc

Textové odkazy

Na našich stránkách si můžete nechat umístit i textové odkazy. Garantujeme, že celkový počet odkazů nepřesáhne 10. Odkazy budou umístěny v pravém sidebaru Naše oblíbené, zobrazují se na všech stránkách.

Cena za umístění

Textový odkaz umístěný v pravém sidebaru Naše oblíbené – 150 Kč/měsíc

Reklamní PR články

Dáváte-li však přednost raději článkům, můžete si pronajmout u nás prostor k jejich publikaci. V případě zájmu Vám můžeme článek i sepsat. V textu se se mohou nacházet maximálně 3 odkazy, vložení obrázku je samozřejmostí. Vyhrazujeme si právo odmítnout článek týkající se netématických webů. V rámci zachování dosavadní koncepce stránek umístíme jen 2 PR články za měsíc. Děkujeme za pochopení.

Cena za umístění

Publikování PR článku300 Kč/natrvalo

Napsání PR článku+150

O jakou inzerci nemáme zájem

– netématické weby

– stránky s erotickým obsahem, adult weby

– stránky odkazující na warez

 

Nejsme plátci DPH, faktura je samozřejmostí, můžeme fakturovat i do zemí EU. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím níže umístěného formuláře. Nebráníme se ani individuálnímu řešení inzerce na základě Vašich požadavků. 

 

 

Leave A Response