Air Control 2 – letovým dispečerem v praxi

Publikoval 25. 12. 2014 - 2:06pm : admin
RATING
  • Grafika
  • Ovládání
  • Zábava

Pokračování jednoduché, ale velmi poutavé hry je tady. Air Control 2 právě dorazilo do obchodu Google Play a vy si ho můžete hned stáhnout do svých chytrých miláčků. Obdivujete práci letových dispečerů a dodnes nechápete, jak můžou zvládat chaos na nebi? Zkuste si jejich práci na nečisto a ve velmi zjednodušené podobě. I tak ale budete mít co dělat, abyste zvládli ukočírovat provoz na letišti a vše se obešlo bez jediné nehody.

Optimalizované přistávání

Již podle názvu hry si můžete odvodit, že vašim úkolem je navigace letadel na přistání. Krom letadel se na letištích, kterých jsou ve hře desítky a které si můžete postupně odemknout, se setkáte i s vrtulníky, které musíte bezpečně navést na heliport. Začátek hry je jednoduchý, počet letadel je v únosných mezích, ale postupem času se jejich počet zvětšuje a vy se tak máte co ohánět, aby nedošlo k žádné kolizi.

Air Control - kolize

Air Control – kolize

K dispozici jsou dvě přistávací dráhy a jeden heliport. Podle barvy letadla poznáte, na kterou runway ho máte navést. Samotné navádění se provádí tak, že dotykem prstu na příslušné letadlo a následným tahem k přistávací dráze mu určíte dráhu, jakou se má k přistání pohybovat. Tu označuje tenká linka, takže máte přehled, kama dané letadlo poletí. Tuto dráhu můžete časem měnit a optimalizovat tak celý provoz na letišti.

Air Control 2 - provoz

Air Control 2 – provoz

 

Hra působí jednoduše, grafika sice není top, ale Air Control 2 spolehlivě zabaví. Ke stažení je zdarma, ve hře jsou obsaženy mikrotransakce. Ovšem obejdete se bez nich, takže minus bych za ně nedával. Hledáte li odpočinkovou hru, hurá do ní.

[pb-app-box pname=’com.fourpixels.aircontrol2′ name=’Air Control 2′ theme=’light‘ lang=’en‘]