Piškvorky

Publikoval 22. 03. 2013 - 10:50am : admin

Po aplikaci Cat Notes přinášíme další aplikaci od českých vývojářů z Kreatur studia. Tentokrát snad nejklasičtější klasiku jakou známe a to piškvorky. Jednoduchá a příjemná hra pro zkrácení dlouhé chvíle, která nikdy neomrzí. Aplikací na piškvorky je ke stažení do mobilů nespočet, ale tahle si zaslouží být uložena v mobilu u každého milovníka téhle hry.

Křížek kolečko

Piškvorky od českých vývojářů, u kterých byl kladen důraz zejména na dobré dynamické ovládání a na „lidskost“ umělé inteligence.
Ve hře jsou přítomny dva módy:
1.hráč proti hráči
2.hráč proti telefonu.
Vývojáři této aplikace mají k piškvorkám dobrý vztah (spolu s dalšími spoluhráči obsadili 2. místo na Mistrovství České republiky teamů středních škol.)
Umělá inteligence byla tvořena tak, aby dělala neočekávané, ale dobré tahy, budete mít proto pocit, že inteligence opravdu přemýšlí.
Umělá inteligence je postavena na dobrém zhodnocování dané pozice. Algoritmus vyhodnocuje téměř jakoukoli lineární strukturu. Když se k tomu přidá přemýšlení dva tahy dopředu, stojí proti vám algoritmus, který není tak snadné porazit.
Pokud chcete aby, v Single Player módu telefon začínal hru, stačí zmáčknout hardwarové menu tlačítko a vybrat „Donuť UI zahrát“.
Je přítomen automatický zoom pro lepší ovládání na malých telefonech. Zoom můžete vypnout nebo naopak zvětšit.

piskvorky I piskvorky IIpiskvorky

Aplikaci hodnotím na 4 hvězdičky z pěti, jednu hvězdu vynechávám ze dvou důvodů. V módu hráč proti hráči chybí statistiky, přeci jen když hrajeme s kamarádem, tak mezi sebou soupeříme a statistiky minizápasu bysme ocenili. Druhým důvodem je fakt, že pokud nastane situace, že ani jeden z hráčů už nemá šanci vyhrát, hra pokračuje dál až do úplného vyplnění všech polí, což je zbytečné. Možná by i někteří hráči ocenili možnost hraní po síti, každý na svém zařízení. Ale možná se i takové vymoženosti dočkáme.

Velikost: 440 kb

Vývojář: Kreatur

[app]com.kreatur.gomoku&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5rcmVhdHVyLmdvbW9rdSJd[/app]

 

2 Comments so far. Feel free to join this conversation.

Leave A Response