Pixwords – písmenkový hlavolam

Publikoval 6. 04. 2014 - 10:50am : admin
RATING
  • Ovládání
  • Grafika
  • Zábava

Už dlouho se na poli mobilních her neobjevila žádná hitovka, která by pobláznila tolik lidí, jako tahle hra ze slovy a obrázky. Pixwords zasáhla snad každého, kdo má rád hádanky, rébusy a hlavolamy. Na druhou stranu ale leze i pořádně na nervy, když si zrovna nevíte rady s nějakým slovíčkem. A že to není nic vyjímečného, zjistíte nejspíše sami při hraní této úžasné hry.

 

http://www.youtube.com/watch?v=uEyvO2LfIGM&width=640&height=388&centervid=1&autohide=2

Pixwords – vytrénujte si svůj mozek

Ne nadarmo se říká, že četba rozšiřuje slovní zásobu. Podobné věci se říkají i u slovních hlavolamů, což Pixwords bohatě splňuje. Hra poskytuje až 350 různých úrovní v 19ti jazykových mutacích. K dispozici krom češtiny je angličtina, španělština, němčina, francouzština, holandština, italština, ruština, portugalština, švédština, dánština, norština, finština, turečtina, polština, řečtina, čeština, litevština, lotyština, estonština. Tedy pokud vládnete i nějakým cizím jazykem, k procvičování slovíček je Pixwords jako stvořený.

Pix I

Pixwords Vombat

Princip hraní je jednoduchý. V každé úrovni máte za úkol uhodnout 4 slova podle vyobrazených obrázků. Někdy to je brnkačka, jindy vám to dá pořádně zabrat. Ke každému obrázku máte přiděleny písmenka, které musíte nasázet do příslušné kolonky. Avšak ne všechny písmenka dané slovo obsahuje, buď se trefíte napoprvé, nebo musíte zkoušet různé možnosti. Pokud si už opravdu nevíte s nějakým slovem rady, můžete využít nápovědu, která se skrývá pod otazníkem. Na výběr máte ze tří druhů nápovědy, avšak za její použití vám jsou odečteny body. Pokud body nemáte, můžete si je zakoupit za reálné peníze.

Pixwords nápověda

Pixwords nápověda

Další možností získání nápovědy zdarma, je využít služeb strýčka Googla a najít si stránky, na kterých je zveřejněno komplet řešení téhle slovní hry. Ochudíte se ale tak o ten pravý požitek ze hry. Ale z vlastní zkušenosti vím, že některá slova jsou opravdu těžká a i mě nezbývalo, než získat nápovědu tímto způsobem.

Pokud hlavolam ještě nemáte ve svých mobilech, či tabletech, můžete si ho zdarma stáhnout z níže přiloženého linku. Přeji hodně štěstí při luštění a hlavně pevné nervy. Budete je potřebovat.

[pb-app-box pname=’com.dekovir.pixwords‘ name=’PixWords™‘ theme=’light‘ lang=’en‘]