Archangel vyvolá vzpomínky na bezmála 17 let staré Diablo

Publikoval 22. 01. 2014 - 5:34pm : admin
RATING
  • Ovládání
  • Grafika
  • Zábava

Ne každá hra vyvolá takové vzpomínky na „matku“ her. Už po prvních minutách hraní RPG hry Archangel poznáte rukopis kdysi slavné hry Diablo, která odstartovala éru RPG dungeonů a zároveň v nich zanechala svou stopu. To vše je podpořeno enginem Unity, který celou hru pohání. Takže vám  Archangel  nabídne širokou škálu efektů, které tento prozatím nejvymoženější engine pro Android v současnosti poskytuje.

 

 

V roli Archangela, nezdolného bojovníka

Už samotné úvodní video naznačuje, že se ve hře ocitnete v roli Archanděla, který svými mnohdy i nadpřirozenými silami bojuje proti zlu. Děj hry není přesně definován, ale i tak vás dokáže dokonale vtáhnout do hry. Autoři do hry implementovali zcela nové ovládání, nesetkáte se tak s nějakými tlačítky přímo na obrazovce, nýbrž vše ovládáte pomocí dotyků. Osobně si ani nedovedu představit jiné, než dotykové ovládání.

 

Arch I

 

Základním prvkem je pohyb Archangela, kliknutím na dané místo na obrazovce se hrina přemístí, resp. na dané místo dojde. Pokud však nechcete čekat, můžete ho i teleportovat. Toho docílíte dvojitým poklepáním na displey. Podobným způsobem jsou řešeny i souboje. Tapnutím na nepřítele vyšlete proti němu ohnivou střelu, pokud se v místě nachází vícero protivníků u sebe, lze zvolit dlouhým podržením prstu na displeyi laserovou dávku energie, která je schopna zneškodnit i více protivníků najednou. Dalším kouzlem je vytvoření ohnivé stěny prostým tažením prstu místem, kde ji chceme vytvořit. Jednoduché a účelné.

 

Arch II

 

Pokud vás Archangel zaujal, neváhejte si ho stáhnout přímo z Google Play. Zaplatíte za něj 40 Kč, ale dostanete do ruky to nejlepší, co současné hry na Android můžou poskytnout.

 

[pb-app-box pname=’com.unitygames.archangel‘ name=’Archangel‘ theme=’light‘ lang=’en‘]