Hill Climb Racing

Publikoval 7. 02. 2013 - 11:04am : admin
RATING
  • Ovládání
  • Grafika
  • Zábava

Máte rádi auta a zdoláváte v nich různé překážky? V případě Hill Climb Racing terénní nerovnosti, křivolaké silnice, písečné duny, měsíční krajinu či nástrahy planety vetřelců. Další nekonečná hra, tentokráte z dílny Fingersoft, která vás nenechá odložit mobil z ruk. Připravte si nabíječku a pusťte se do hraní. Čeká vás jednoduchá grafika a zdánlivě jednoduchý úkol a to dojet autem co nejdál, posbírat co nejvíc mincí, za které si následně můžete obstarat lepší vybavení vozidla a v neposlední řadě i kanystry s benzínem, abyste měli na co jet v dalším úseku.

 

Na výběr máte z několika druhů vozidel. Za nasbírané peníze si můžete pořídit další a každé můžete následně vytunit tak, aby mělo co nejlepší jízdí vlastnosti. Vylepšení se týká čtyřech komponent:

  • Engine – vylepšení motoru, získáte tak větší výkon, můžete jet rychleji
  • Suspension – vylepšuje stabilitu, lépe odolává nárazům, které tlumí
  • Tires – zlepšuje přilnavost pneumatit, vozidlo lépe „sedí“
  • 4WD – pohon všech čtyř kol

Na výběr máte ze sedmi vozidel a to jeepu, motokrosové motorky, monster trucku, čtyřkolky, formulky, závodního auta a tanku. Při prvním spuštěním hry však nemáte všechny vozidla k dispozici, ty si můžete odemknout za nasbírané peníze na trati. Osobně se mi jevil na ježdění nejlépe monstertruck, ale výběr vozidla může být individuální.

Tratě

Kromě vozidel si vybíráte i závodní tratě. Na výběr je jich 8 a opět ne všechny jsou odemknuté. Zajezdit si můžete na venkovské louce, poušti, ledovém povrchu, na klasické silnici, v dolech, na Měsíci, Marsu a na slizké vetřelčí planetě. Každá trať je rozdělena na několik úseků, po kterých dostanete prémii. Body navíc dostáváte i za kaskadérské kousky, které můžete s vozidlem provádět (skoky, otočky, backflipy).

Ovládání

Ovládání hry je velmi jednoduché. Na displeyi jsou umístěny dva pedály, v levém rohu brzda, sloužící i jako zpátečka a v pravém rohu plynový pedál. Co bych na téhle hře vyzdvihl nejvíce, je fyzika. Auto se chová podle fyzikálních zákonů naprosto věrohodně. Například když jste zrovna ve skoku, tak můžete pomocí plynu/brzdy let korigovat, či vytvářet bodované otočky.

hillclimb Ihillclimb IV Hillclimb III Hillclimb II

 

Pokud tedy máte rádi závodní hry, tak hru Hill Climb Racing vřele doporučuji. Určitě se při ni zabavíte a nebudete litovat jejího stažení. Hra je k dispozici zdarma, reklamy se zobrazují jen když jste připojeni k internetu.

Vývojář: Fingersoft

Velikost souboru: 8,3 Mb

[button link=“https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fingersoft.hillclimb&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5maW5nZXJzb2Z0LmhpbGxjbGltYiJd“ color=“#008000″ size=“2″ style=“2″ dark=“0″ radius=“5″ target=“blank“]Stáhnout z GooglePlay[/button]

[button link=“http://ulozto.cz/xdQTWd7/hill-climb-racing-1-4-1-sd-apk“ color=“#008000″ size=“2″ style=“2″ dark=“0″ radius=“5″ target=“blank“]Stáhnout do PC[/button]

 

Leave A Response