Hungry Shark

Publikoval 21. 03. 2013 - 11:07am : admin

Tak toto je opravdová „vraždící“ hra, bráno samozřejmě z pohledu potravního řetězce. Ikdyž vědci tvrdí, že žraloci útočí na lidi jen vyjímečně, tahle arkáda je opakem. Vlastně ale není, chování žraloka je ovlivněno choutkami hráče. Hungry Shark je hra z mořského prostředí, graficky velmi pěkně zpracovaného a uživatelsky přívětivého.

 

Podmořská potvora

Jak už z názvu hry vyplývá, na starosti máme žraloka, který má věčně hlad. Pokud ho dostatečně nenakrmíme, tak chcípne. Nakrmit ho můžeme okoloplujícími rybami a jinými mořskými potvoramy, ale nejraději má potápěče a plavce. Ti jsou opravdu vydatná svačinka. Naopak jeho zdraví neprospívá dlouhý půst, agresivní potápěč ohrožující ho nožem (lépe ho sníst), barely chemikálií na dně moře, žahavé medůzy, mořští ježci, kolegové žraloci a mořské miny, nejspíš pozůstatek z druhé světové.

Když zvládneme všechny číhající nástrahy, můžeme si žraloka dostatečně vykrmit a ten nám za odměnu vyroste do úctyhodných rozměrů. Ve hře je to řešeno tak, že je na výběr z několika žraloků. Na začátku hry je k dispozici základní model, po uhrání 10 levelů se odemkne o třídu lepší.

Ovládání je řešeno dvěma způsoby. Můžete si vybrat z ovládání prstem, kde dotykem na obrazovku určujete svému žralokovi směr, nebo se můžete přepnout do intuitivního módu, ve kterém žraloka ovládáte nakláněním telefonu. Zkusil jsem oba dva způsoby a nakonec zůstal u intuitivního ovládání. Samotného mě překvapilo, jak skvěle funguje.

shark I shark II shark III

Jak už je na těchto stránkách zvykem, hra je k dispozici zdarma v anglické lokalizaci.

Velikost: 87 MB

Vývojář: FutureGames London

[button link=“https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fgol.HungrySharkEvolution&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5mZ29sLkh1bmdyeVNoYXJrRXZvbHV0aW9uIl0.“ color=“#008000″ size=“2″ style=“2″ dark=“0″ radius=“5″ target=“blank“]Stáhnout z GooglePlay[/button]

[button link=“http://ulozto.cz/xFyGUYS/hungry-shark-1-7-0-android-game-rar“ color=“#008000″ size=“2″ style=“2″ dark=“0″ radius=“5″ target=“blank“]Stáhnout do PC[/button]

Leave A Response