Zombies and Guns – lovec, co loví na poušti zombíky

Publikoval 26. 02. 2014 - 10:28am : admin
RATING
  • Ovládání
  • Grafika
  • Zábava

Zombies and Guns nabízí netradiční střílečku z divokého západu. Místo přestřelek kovbojů s padouchy, v téhle hře padouchy nahrazují všudy přítomní zombíci, kteří se snaží napadnout lovcův přepravník a sežrat v něm vše živé. No a vy jako správný drsňák musíte dostavník ochránit, jinak se stanete delikatesou pro věčně hladové zombie. Zkrátka v Zombies and Guns se staneš ochráncem lidí z Desert Townu.

Zombie II

Zombies and Guns

 

Zombie útočí

Jak už jste se asi sami dovtípili, Zombies and Guns je deffender hra, ve které se bráníte útokům zombí. Ve hře je několik druhů zombie, každá jinak odolná vůči vašim zbraním. K dispozici máte devět typů zbraní a každou z nich lze vylepšit až na level 3. Vylepšení zbraní jsou nutná, bez nich se dál nedostanete, protože zombie jsou čím dál víc odolnější a i stoupá jejich počet.

V misi máte možnost náhodně zbraně měnit a to pomocí truhel umístěných na cestě. Většinou se hodí v tom případě, kdy začínáte se střelnou zbraní a dojdou vám náboje. V tom případě nezbývá nic jiného, než nějakou takovou truhlu najít a získat tak druhou zbraň. Holýma rukama se zombíkům opravdu neubráníte.

Zombies and Guns

Zombies and Guns – sežrán

 

Ovládání Zombies and Guns

Hru ovládáte pomocí šipek umístěných v levém dolním rohu obrazovky a červeného akčního tlačítka vpravo dole. Šipkami volíte směr pohybu lovce, akčním tlačítkem mačkáte spoušť zbraně, resp. údery zbraní. K dispozici jsou i dvě úniková tlačítka, která slouží k odskoku od dotírajících zombie. Pokud se je rozhodnete použít, musíte však počítat s určitou dobou, po kterou lovec čerpá síly k odskoku.

Zombies and Guns

Zombies and Guns – menu

 

Zombies and Guns nabízí vylepšení zbraní, které ve většině případů zvládnete pomocí herní měny. Jen pokud byste byli nedočkaví, můžete využít i mikrotransakcí, které hra nabízí, ovšem nijak nevnucuje. Na Google Play je k dispozici zdarma, instalační soubor má velikost přijatelných 24 MB. Grafika hry je příjemná a více než dostačující a požitek z hraní (když odmyslím návaly vzteku z neúspěšných misí) je vesměs pozitivní.

[pb-app-box pname=’sk.inlogic.zombiesandguns‘ name=’Zombies and Guns‘ theme=’light‘ lang=’en‘]